יום צילומים
יום צילומיםפרויקט 252

ביום חמישי הקרוב, כ"ג באדר (16.3), יקיים פרויקט 252 את יום הצילומים השנתי למבקשי זוגיות, לזכרה של יעל חלפון ז"ל בפארק איילון.

ההרשמה ליום הצילומים ללא עלות, כלל השותפים למיזם, בהם צלמים, מאפרות, נשות סטיילינג ומאמני זוגיות מגיעים בהתנדבות מלאה. במהלך היום יתקיימו גם הרצאות 'טד' של חברי נבחרת המאמנים של פרויקט 252.

"חייב לעשות משהו"

יעל חלפון ז"ל, היתה אמורה להתחתן ונפטרה 10 ימים לפני תאריך החתונה. פטירתה הפתאומית השאירה את כל המשפחה והחברים בהלם ועצב גדול.

עמנואל מימון, צלם במקצועו, היה אמור לצלם את החתונה של יעל. "לא הצלחתי להירדם באותו לילה", נזכר מימון, "הרגשתי שאני חייב לעשות משהו טוב לזכרה בערב הפנוי שהתפנה לי. המחשבה שאני אשב בבית במקום להיות בחתונה לא נתנה לי מנוח". מימון פנה לצוריאל גביזון, יזם פרויקט 252, יחד הם פנו למשפחתה של יעל שמאוד התרגשה מהרעיון לעשות יום צילומים למבקשי זוגיות לזכרה של יעל ז"ל.

"תוך 4 ימים הרמנו את יום הצילומים הראשון" משחזר גביזון את הפעם הראשונה, "צלמים, מאפרות, אנשי סטיילינג כולם שמעו ופשוט הגיעו, כולם בהתנדבות כמובן" מדגיש גביזון, "ההצלחה של השנה הראשונה גרמה לנו ליצור מסורת ושנה שעברה היו מעל 600 מבקשי זוגיות שבאו להצטלם".

יום הצילומים יתקיים, כאמור, ביום חמישי כ"ג באדר (16.3), בפארק איילון, בשעות 13:00-17:00.

להרשמה ללא עלות לחצו כאן >>