תנועת הריבונות הצטרפה היום (ראשון) למאבק למען הרפורמה המשפטית. עשרות מפעילי התנועה, הגיעו יחד עם ראשי תנועת הריבונות יהודית קצובר ונדיה מטר למפגן תמיכה ברפורמה המשפטית מול ישיבת הממשלה בירושלים.

במהלך המפגן הגיעו השרה אורית סטרוק וח"כ אוהד טל מהציונות הדתית לחזק את הפעילים ולהודות להם על מפגן התמיכה.

יהודית קצובר מראשי תנועת ריבונות אמרה במקום: "באנו לחזק את הממשלה שתעביר את התיקונים הנדרשים במערכת המשפט. עד עכשיו הצבענו ימין וקיבלנו שמאל, רק עם תיקון מערכת המשפט יהיה פה דמוקרטיה אמיתית, הרפורמה נצרכת באמת בשביל דמוקרטיה אמיתית, הרפורמה באה לתקן את הצדדים הערכיים של מדינת ישראל בעד התיישבות בעד ביטחון. אנחנו מחזקים את ידי השר לוין וח"כ רוטמן לקדם את השינויים ללא מורא. עם ישראל יינצח, הערכים הלאומיים יינצחו, זהו רצונו של רוב עם ישראל".

השרה אורית סטרוק חיזקה את הפעילים. "אתם נציגיו של הרוב הגדול שהצביע בבחירות בעד הרפורמה במערכת המשפט, על זה הוא יצא להצביע, שלא יספרו לכם סיפורים. הציבור הזה סומך על נציגיו שיקדמו את הערכים שבגללם הוא הצביע להם ואת זה נעשה בעזרת ה'. אין לנו שום כוונה להתקפל, אנחנו יודעים שההצבעה בבחירות הייתה על הרפורמה, אין שום כוונה לסגת ממנה. המחאה של כל ה"לשעברים" מוכיחה שעם ישראל רצה אותנו בשלטון ולא אותם ואנחנו נקיים את בחירתו של עם ישראל. אין היום תקשורת בישראל, כולה מגויסת למאבק השמאל הקיצוני והאנרכיסטי. מדינת ישראל לא תהיה דיקטטורה, אנחנו מבטלים את דיקטטורת בג"ץ ומאפשרים לדמוקרטיה להופיע".

ח"כ אוהד טל הוסיף: "תודה שאתם באים לחזק את הממשלה, חייבים להעביר את הרפורמה, המחאות וההפגנות הן לא כנגד הרפורמה אלא כנגד ממשלת הימין ע"מ להפיל אותה ולכן אנחנו חייבים להמשיך בנחישות בקידום הרפורמה".

בימים הקרובים צפויים חברי תנועת הריבונות, יחד עם תנועת קול העם, להמשיך בפעילות למען העברת הרפורמה.

הפעילים צפויים לחלק בצמתים ברחבי הארץ סרטים בצבע כחול לתלייה על רכבים, אשר יביעו את התמיכה בהעברת הרפורמה.