עמנואל מימון הוא צלם אירועים ומיוזמי 'יעלת חן', ימי צילומים לפנויים פנויות של 'פרויקט 252', פרויקט הזוגיות של ערוץ 7. בראיון לערוץ הוא מספר על הרקע שהוביל להקמת המיזם.

"לפני שלוש שנים הייתי צריך לצלם חתונה של כלה בשם יעל חלפון. בערב פורים, כעשרה ימים לפני החתונה התקשר אלי אבא של הכלה, הייתי בטוח שהוא מתקשר בכדי לקבוע לוז אך הוא בישר לי שקרה אירוע מצער והכלה נפטרה והאירוע לא יתקיים. לקחתי את זה מאוד קשה כי כן התחברתי למשפחה לקראת האירוע".

"חשבתי איך אני כצלם שאמור היה לצלם את החתונה, יכול לעשות כדי לעזור קצת לעילוי נשמתה. זה הצטרף לרעיון שחשבתי עליו כבר הרבה זמן לפני של יום צילומים למחפשי זוגיות. בעצם לעזור בקצת להקמה של עוד בתים בישראל. חשבתי על זה, התייעצתי בקבוצה של צלמים ופניתי לצוריאל גביזון מפרויקט 252 ומשם הכל התחיל".

להרשמה ללא עלות לחצו כאן >>

המיזם שפועל זו השנה השלישית הוא כבר הרבה יותר מרק יום צילום למחפשי זוגיות. "בשנה הראשונה זה היה בעיקר הצילומים ובשנה השניה זה כבר התקדם והפך למפגשים, סדנאות עם שדכנים ומאמנים ועוד כל מיני דברים כדי להוסיף לזה.

אני חייב להגיד שהאווירה שם מאוד מיוחדת, גם אנשים מגיעים ורואים שהם לא לבד בסיפור הזה, יש עוד עשרות ומאות פנויים-פנויות שבמצב שלהם. כל האווירה המוזיקה המרחב והמעגלים, נהייתה אווירה מאוד טובה ויפה ושמענו הרבה חוות דעת ותגובות מאנשים שזה עשה להם מאוד טוב להגיע לאירוע, בלי קשר למטרה שלי הצילום, העניין של להגיע לראות ולחוות. אפילו שמענו על כמה זוגות שהכירו באירוע והתחתנו ב"ה".

כל המרכיבים הנוספים האלו הם חלק מהתפיסה שניראות היא גם חלק ממציאת הזוגיות, אך לא רק. "צריך איזון" אומר מימון באולפן ערוץ 7 "מצד אחד אנחנו חיים בעידן שהכל זה מה שרואים בחוץ, מצד שני זה לא העיקר. לכן מה שאנחנו עושים זה מצד אחד תמונות טובות ומצד שני הנראות היא לא העיקר ואין פוטושופ. לנסות להראות את האישיות האמיתית ולא הצגה או תחפושת".

בימים אלו עובדים עמנואל ושותפיו למיזם על המפגש הקרוב שיתקיים ביום חמישי הקרוב בפארק איילון-קנדה שליד לטרון בין השעות 13:00-17:00

להרשמה ללא עלות לחצו כאן >>