בימים אלו מציינת הישיבה התיכונית בבני ברק 50 שנים להיווסדה, כאשר ב-32 השנים האחרונות עומד בראשה חתן פרס רוטשילד לחינוך, הרב משה צבי וקסלר.

מזה שנים שהישיבה ידועה בכך שבוגריה ממלאים את שורות המקומות הטובים ביותר במרחבי העשייה הישראלית- בישיבות, ביחידות העילית בצבא, בהייטק, בעולם הרפואה ועוד ועוד.

בוגרי הישיבה ידועים כאזרחים בעלי ראש גדול אשר לוקחים אחריות על הנעשה בעם ישראל ועבור מדינת ישראל.

בוגרי הישיבה מוזמנים להרשם לאירוע! (ללא עלות) >>>

הרב וקסלר, אשר חיתן לאורך השנים מאות מבוגריו, מעיד כי מבחינתו הדבר החשוב ביותר בשדה החינוכי הוא עיקרון ההקשבה לכל תלמיד ותלמיד. "תמיד הדגשנו לתלמידים שהמושג ר"מ אצלנו בישיבה זה לא רק 'רב מחנך', אלא גם ובעיקר 'רב מקשיב'.

הַקֶּשֶׁב לכל תלמיד הוא עיקרון יסודי אצלנו בישיבה ואנחנו משתדלים לדבר בשפה שתתאים לכל התלמידים. בזמנו, פתחנו מגמת מוזיקה בעקבות בקשה של תלמיד אחד בלבד! ב"ה, כיום מגמת המוזיקה שלנו היא אחת המגמות המפותחות ביותר ובוגרי המגמה הגיעו להישגים נפלאים וכך גם התלמידים והבוגרים אשר לוקחים חלק במסלול האקדמי בשיתוף מכון לב" כך מספר הרב וקסלר.

במוצ"ש הקרוב, ויקהל פקודי, יתקיים כנס הבוגרים הגדול של הישיבה לרגל 50 שנים להיווסדה ו- ל"ב שנים לעמידתו בראש הישיבה של הרב וקסלר. את המעמד יכבד בנוכחותו הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו וצפויים לנכוח בו מאות מבוגרי וידידי הישיבה.

לאחר מכן, במהלך ערב הבוגרים יושק גם קמפיין השותפות אשר עתיד להזניק את הישיבה קדימה- לחידוש בית המדרש ולהקמת פנימיות חדשות לתלמידים המגיעים גם מיישובים מרוחקים יותר.

בוגרי הישיבה מוזמנים להרשם לאירוע! (ללא עלות) >>>