7 בום
7 בוםעומק הקשר

בשנים האחרונות תופעת הרווקות המאוחרת הולכת ומתפשטת במגזר.

בנות מוכשרות, נאות וחברמניות לא מצליחות להקים בית וזה גורם לבנות רבות תסכול וישנן כאלו שאף מגיעות לסף ייאוש.

"פונות אלי הרבה בנות איכותיות שנפגשת המון ולא מבינות למה הן תקועות", אומרת המאמנת נחמה ביטקובר מנהלת מכון 'עומק הקשר'. "כשאני יושבת איתן לשיחת עומק אנחנו מגלות ביחד שיש להן חסמים בתת המודע שפשוט תוקעים אותן בדרך לחתונה".

"זה לא שהן לא רוצות", אומרת ביטקובר, "ההפך, הן מחפשות, מבררות, נפגשות ועושות השתדלות גדולה, אבל כשיש מחסומים פנימיים לעיתים קשה יותר למצוא זוגיות".

חסמים בתת מודע יכולים לעצור אותנו בנקודות שונות בחיים, אם זה בהתקדמות בעבודה, בשלום בית, בבניית ביטחון עצמי וגם בדרך למציאת זוגיות, וחשוב להבין שזה דבר טבעי לגמרי ולכל אדם יש חסמים.

על מנת לתת מענה לאתגר, מכון 'עומק הקשר' הוציא בימים אלו מדריך מיוחד לרווקות '7 בום - 7 החסימות שאת רוצה לפצח כדי להיות נשואה באושר'. המדריך עוסק בחסמים שונים בדרך לחתונה, ומטרתו היא לשחרר את החסמים הספציפיים בתהליך להקמת בית, ולהעניק לקוראות כלים ותובנות מעולמות האימון כדי לקצר את הדרך לחתונה.

המדריך נכתב מתוך ניסיון של שנים רבות בהן ליוו במכון מעל 1,000 בנות לחתונה "אחרי שמצליחים לזהות את החסמים ולהסיר אותם זו הרגשה מדהימה" מספרת נועה - רווקה שהתחתנה לאחר תהליך אימון "זה תהליך ממש משחרר ועוצמתי, והרבה יותר קל למצוא זוגיות"

במכון 'עומק הקשר' החליטו לחלק את המדריך המיוחד ללא עלות. "חשוב לנו שכמה שיותר בנות יפרצו את החסמים ויזכו לחתונה מאושרת ומרגשת" אומרת נחמה "לכן החלטנו להעניק את החוברת מתנה לכל מי שחפצה ליצור את השינוי וחשוף לעולם את הטוב שבה"

לחצי כאן והורידי עכשיו את המדריך '7 בום - 7 החסימות שאת רוצה לפצח כדי להיות נשואה באושר'