טיילת גאון הירדן
טיילת גאון הירדןצילום: נהריים בגשר

אתר "נהריים בגשר" מהווה יעד מצוין עבור יום כיף וגיבוש לכל קבוצה, בפרט יום כיף לעובדים בחברות או ארגונים. האתר מציע חבילות המכילות סיורים חווייתיים, סדנאות ופעילויות חוץ לגיבוש וארוחה טובה. כל חבילת יום גיבוש וכיף נתפרת באופן אישי למידותיו של הלקוח.

עבור מי שאינו מכיר עדיין – מהו בדיוק אתר "נהריים בגשר", מה הוא כולל ומדוע מדובר ביעד האולטימטיבי עבור יום כיף לקבוצות באופן כללי, ובפרט עבור יום גיבוש לעובדים בצפון?

ללא ספק פתרון מצוין עבור יום הגיבוש התקופתי של כל ארגון ומקום עבודה.

כדאי (ונעים) להכיר – אתר "נהריים בגשר"

קיבוץ גשר שוכן בעמק המעיינות שבצפון הארץ, באזור שבין הכנרת לעמק בית שאן. אתר "נהריים בגשר" הוקם בנקודה ההיסטורית בה הוקם הישוב גשר (1920). באתר מספרים את הסיפור המרתק של ההתיישבות היהודית המוקדמת באזור בשלל דרכים יצירתיות, מסקרנות ושונות. כאמור, האתר מאפשר אירוח קבוצות קטנות כגדולות ומלבד סיורים והדרכות על המקום וההיסטוריה של האזור, ניתן לשלב גם פעילויות גיבוש מסוגים שונים.

במסגרת סיור מודרך בעקבות ההיסטוריה הייחודית של המקום ניתן לטייל לאורך טיילת גאון הירדן, לראות את שלושת הגשרים ההיסטוריים מעל הנהר, אשר תפקדו בתחילת המאה הקודמת כנקודת מעבר בין שתי המדינות. כמו-כן, תבקרו בדגם גדול המדמה את הכניסה לתחנת הכוח. מיצג אור-קולי גדול ומרהיב, המעביר בצורה מלהיבה ומרתקת את סיפור תחנת הכוח ההידרואלקרטית האגדית, שהוקמה במקום על ידי פנחס רוטנברג, במפגש נהרות הירדן והירמוך, במטרה לספק חשמל להתיישבות המוקדמת במקום.

כמו כן, ניתן לבחור מבין סיורים נוספים במקום, חלקם ברכבי שטח חשמליים הנוסעים לאורך הירדן ובתוך הנופים המרהיבים של אזור זה, גבעות מוריקות, הרים ונהר שוצף עשיר בצמחייה וחיים מקומיים, והכל מלווה כמובן בהדרכה מקצועית מקומית, קולחת ומעניינת.

כל מה שצריך עבור יום כיף לקבוצות במקום אחד

מלבד לסיורים המודרכים המרתקים שמעבירים ב"נהריים בגשר", כולל האתר כמה מאפיינים נוספים שהופכים אותו ליעד האולטימטיבי עבור יום כיף לקבוצות ובפרט יום גיבוש לעובדים –

באתר מועברות הפעלות גיבוש של ממש על ידי המדריכים המקומיים המנוסים והאדיבים, אשר יכניסו קצת עניין מסוג אחר ליום הכיף והגיבוש. כמו כן, ניתן להזמין ארוחה טובה עבור הקבוצה, בשרית או חלבית או להזמין ארוחה מפנקת בית הקפה "אגדת לחם", הממוקם באתר, ובכך "לסגור את כל הפינות" של תכנון יום הכיף והגיבוש.

האתר מציע, כאמור, נופים מרהיבים להעביר בהם את היום, סיורים מודרכים המאפשרים לחוות את ההיסטוריה המרתקת של האזור, הפעלות גיבוש והווי, ארוחה מעולה לקבוצות או ליחידים והכל בלב הצפון הפסטוראלי והמוריק של ישראל. מבחינת תכנון יום גיבוש לעובדים בצפון – אין יותר פשוט, נוח ומתבקש מזה. יום הכיף האולטימטיבי, וצורך מינימלי בתכנון והפקה. רק ליצור קשר ולתאם הגעה.

היכנסו למידע על יום כיף לעובדים בנהריים בגשר >>