יכולות מרשימות והישגים גבוהים
יכולות מרשימות והישגים גבוהיםצילום: ספיר אוסידון

האליפות הארצית של ליגת אליצור להתעמלות נערכה אתמול (ה') באולם הספורט במועצה האזורית נחל שורק, בחסות מרכז הספורט "אליצור ישראל".

אל התחרות עלו 350 הבנות המצטיינות שהשיגו את הקריטריון מכל התחרויות המחוזיות שהתקיימו בחודש האחרון. הבנות הציגו יכולות מרשימות והגיעו להישגים גבוהים.

בתחרויות המקדימות לקחו חלק כ-1000 בנות מ-25 מרכזי התעמלות בכל רחבי הארץ: אלקנה, אריאל, בקעת הירדן, ברוכין, תפוח, הר ברכה, שילה, רבבה, לשם, פדואל, יקיר, חוות יאיר, נופים, עפרה, פתח תקווה, לוד, גן יבנה, רמת גן, יבנה, אלעד, בית שמש, נחל שורק, שפיר, חבל יבנה, ירוחם, אפרת, גוש אדומים והר חברון.

ליגת אליצור להתעמלות הוקמה מתוך רצון לתת מענה מקצועי וערכי לבנות דתיות הרוצות להתפתח ולהתקדם בתחום ההתעמלות מכשירים ואקרובטיקה.

במרכז הספורט אליצור ישראל מזכירים כי בנות אליצור סורבו לקחת חלק באיגוד ההתעמלות בתחרויות בהפרדה, "ובדרך זו אנו שוברים את תקרת הזכוכית ומוכיחים כי יש ספורט ערכי, מקצועי ומעצים לבנות דתיות''.

הדס פרוכטר, המנהלת המקצועית של הליגה, ניהלה את כל התחרויות והתכנים המקצועיים. ''תודה למאמנות ולמדריכות על הובלת הבנות בדרך מקצועית ונעימה ולצוות השיפוט. נתראה בעונה הבאה'', היא אמרה.