אור אשכר
אור אשכרצילום: איכילוב

לי מנחם, בת זוגו של אור אשכר ז"ל שנפצע באורח אנוש בפיגוע הירי ברחוב דיזנגוף לפני 11 ימים ונפטר מפצעיו, ספדה לו הערב (שלישי) בפוסט קורע לב שכתבה בחשבון האינסטגרם שלה.

"אתה נכנסת לחיים שלי כשאיבדתי תקווה באהבה. כשאמון בזוגיות היה נשמע לי כמו פנטזיה רחוקה. והראת לי שאני יודעת לאהוב עד שהעצמות כואבות. שיש דבר כזה אהבת אמת שהכל מסתדר בדיוק כמו פאזל. אמרת לי שכל פעם שאני כותבת לך שאני אוהבת אותך זה מרגש אותך. אז אני צורחת את זה לעולם שתשמע את זה איפה שלא תיהיה", כתבה.

היא הוסיפה: "תודה על הזכות להיות איתך. אני מתנחמת בזה שאני יודעת איזה אושר חווינו בחודשים האחרונים. הלכת מפה עם לב שיודע אהבת אמת. אני מבטיחה לחיות כמו שאתה היית רוצה שאחיה באורך ולא בצילך. תשמור על גאיה ועלי אהובי. ותבוא לי בחלומות בלילה בבקשה. אני צריכה אותך".

אימו, נאטאלי, אמרה: "כבה לנו היום אור נדיר באיכותו, שהרעיף רק טוב, אהבה ונתינה. תודות בשמנו לכל הצוות בבית החולים, שעשה במשך ימים כלילות כל שביכולתו במקצועיות, מסירות ורגישות. לעשרות החברים המדהימים שעטפו אותנו יום ולילה, חיבקו ובכו יחד איתנו במהלך כל השבוע שייחקק בליבנו לעולמים. לכל עם ישראל שהיה איתנו, חיזק, תמך והתפלל - כל אחד בדרכו ועל פי אמונתו".

ראש הממשלה בנימין נתניהו ספד: "קיווינו והתפללנו. לצערנו, אור אשכר שנפצע בפיגוע בתל אביב, נפטר היום מפצעיו. הלב נשבר. אני שולח את תנחומיי למשפחתו ולחבריו. יהי זכרו ברוך".

נשיא המדינה יצחק הרצוג הוסיף: "הלב נקרע ממותו של אור אשכר שנפצע אנושות בפיגוע בדיזינגוף. לפני מספר ימים שוחחתי עם אמו האמיצה ויחד עם כל עם ישראל התפללתי להחלמתו. שולח תנחומים למשפחתו, בת זוגו ואוהביו בשעה קשה זו. יהי זכרו ברוך".