דובאי
דובאיצילום: ISTOCK

לנוכח הביקוש הגבוה לטיסות לדובאי, שרת התחבורה מירי רגב נענתה לבקשת איחוד האמירויות ואישרה לחברת התעופה האמירתית תוספת של 7 טיסות סדירות שבועיות בין ישראל לדובאי בעונת הקיץ הקרובה. בכך יגיע המספר השבועי של הטיסות לדובאי ל-49.

תוספת הטיסות תאפשר לחברת התעופה האמירתית "אמירייטס" להפעיל טיסה יומית נוספת מנתב"ג. זאת, נוכח הביקוש הגבוה לטיסות לדובאי שהפכו ליעד מועדף על הנוסע הישראלי מאז חתימת הסכמי אברהם בספטמבר 2020. מאז הגיע היקף הטיסות לאיחוד לכמיליון נוסעים בשנה, מהם כמאה אלף בפסח הקרוב.

ערי האמירויות הן יעדי נופש פופולריים אצל הקהל הישראלי, לצד נוכחות ערה של אנשי עסקים. בנוסף, נמלי התעופה של האיחוד משמשים כנקודת המשך נוחה לכל יעד באסיה והמזרח.

"שמחתי לבשר לשגריר האמרתי, חברי מוחמד מחמוד אל-חאג'ה על החלטתי להגדיל את מספר הטיסות לאמירויות, ואין לי ספק שזה יחזק את הקשרים בין המדינות. מאז שחנכתי את הטיסות הראשונות לאיחוד האמירויות במסגרת הסכמי אברהם בקדנציה הקודמת שלי גדלה הפעילות מדי חודש בחודשו ולאור זאת החלטתי להיענות לבקשת השגריר ולאשר הוספת שבע טיסות שבועיות", אמרה רגב.

היא הוסיפה כי "פתיחת השמיים לאמירויות, וגם למרוקו, הם מההישגים ההיסטוריים של ממשלת נתניהו וחוויה מרגשת לכל מי שמבקר שם".