הפגנת הימין בתל אביב
הפגנת הימין בתל אביבצילום: Erik Marmor/Flash90

העיתונאית ואשת הרדיו דנה ספקטור סופגת ביקורת קשה משמאל לאחר שסיפרה על הפגנת הימין שנערכה אמש (חמישי) בתל אביב והעידה כי לא היתה בה אלימות.

''חזרנו מהפגנת הימין, תוהים למה לעזאזל מסכסכים אותנו אחד עם השני'', סיפרה ספקטור בחשבון הטוויטר שלה. ''פגשנו ישראלים חמודים ומצחיקים, נשים יפות, גברים יפים. אחד מהם קרא לכלבה שלנו 'פוצי' ונתן לה מדבקת 'העם דורש רפורמה'.

''זיק של אלימות לא היה. ממש כמו בהפגנות של המתנגדים, שגם בהן פוגשים עם שמגיע לו כל כך הרבה יותר מקרע'', הוסיפה ספקטור.

העיתונאי אבנר הופשטיין מ''זמן ישראל'' מיהר להגיב לספקטור עם תיעוד של אנשי ימין מקיפים את כתבת חדשות 12: ''תגידי דנה, גם זה חמוד ומצחיק? כשתרצח פה עיתונאית עדיין תרגישי פוצי?''. ספקטור ענתה לו ''אבנר. אין לי כוח ללעג הקפוא שלך. פוצי תקרא לחתולה''.

גם הגולשת נטלי מָחְתָה על דברי ספקטור: ''אין לי מושג מה היה בהפגנה הספציפית הזאת כי לא הייתי שם. לפני יומיים על קפלן איילון הימנים שהגיעו זרקו עלי אבנים, חטפו לי את דגל הגאווה ודרכו עליו וירקו עלי. זאת לא פעם ראשונה לצערי''.

''דנה, ההיתממות הזו כבר קצת קיצונית'', כעסה גולשת נוספת משמאל. ''זה שמישהו ליטף את הכלב ושם לו מדבקה לא אומר שבאותה נשימה לא צעקו מוות לשמאלנים, שמאלנים בוגדים או הכינו את עצמם מראש עם אלות, אגרופנים וביקשו לראות דם. הסכסוך הוא לא רק כי מסכסכים בינינו, הוא כי צד אחד מבקש דם בעוד הצד השני מבקש לחיות את חייו''.