המחאה נמשכת: מפגינים מול ביתו של שר המשפטים במודיעין

מארגני המחאה נגד הרפורמה המשפטית מקיימים הערב (מוצאי שבת) הפגנות ברחבי הארץ. לדברי המארגנים ישנם הפגנות בכ-150 מוקדים, במרכזם ההפגנה ברחוב קפלן בתל אביב.

את ההפגנה הערב בתל אביב הקדימה צעדה משדרות רוטשילד אל רחוב קפלן, שם נאם בין היתר נתן נתניהו, בן דודו של ראש הממשלה, שאמו הייתה שופטת בבית המשפט העליון.

בהפגנה בירושלים נאמו הסופר דוד גרוסמן ואורי בנקי, אביה של שירה בנקי שנרצחה במצעד הגאווה בעיר בשנת 2015. אחת ההפגנות נערכת גם מול ביתו של שר המשפטים יריב לוין במודיעין.

עו"ד דר' אליעד שרגא, יו"ר התנועה לאיכות השלטון, השתתף בהפגנת המחאה באשדוד "אנחנו האור ונתניהו ושותפיו הם החושך, אנחנו הדמוקרטים והם הדיקטטורים, אנחנו האהבה והם השנאה!

נתניהו כמו גבר הבורח מבשורה יודע עמוק בפנים, כי הוא לא כשיר נורמטיבית להיות ראש ממשלה, הוא יודע שהוא לא עומד ברף המינימלי המוסרי הנדרש להיות ראש ממשלה, הוא יודע שהוא מושחת, , הוא יודע רקוב מוסרית, והוא יודע שלא מתקיים בו המכתם הגדעוני של "ממני תראו וכן תעשו".

שר המשפטים לשעבר וראש צוות המו"מ בבית הנשיא גדעון סער אמר באשדוד "המערכה עדיין לא תמה. הסכנה עדיין לא חלפה. למרות הספקות חשוב לנסות להגיע להבנות למען עם ישראל במסגרת העקרונות שלנו".

ממארגני ההפגנות נמסר: "אנו נמצאים 4 שבועות לפני העברת חוקי הדיקטטורה. כל מי שקרא השבוע את האמירות של שר המשפטים ובכירים נוספים מבין שלצערנו הם לא רוצים להגיע להסכמות רחבות, אלא רק רצו להרוויח זמן ולהרדים את המחאה".