אלדד יניב
אלדד יניבצילום: Yonatan Sindel/Flash90

חבר הכנסת חילי טרופר מהמחנה הממלכתי התארח לשיחה עם איש התקשורת והפעיל החברתי אלדד יניב, אשר בעת האחרונה מרבה לתקוף את האופוזיציה ואת מתנגדי הרפורמה המשפטית.

"אלדד יניב הוא מסוג האנשים שלא מותירים אותך אדיש", קבע טרופר בפוסט שפרסם בפייסבוק. ''העמדות שלו עוברות תפניות מפתיעות לא פעם והכל בסגנון הגשה ייחודי. יש מי שמשתגע ממנו. יש מי שמשוגע עליו.

''אני לא חיית טוויטר וגם לא צופה אדוק פאנלים, כך שלא ממש עוקב אחרי אלדד בהיבט הפוליטי. אני גם משוכנע שאדם הוא לא רק העמדות הפוליטיות שלו. והאמת היא, שכאשר אני רואה את אלדד, אני קודם כל נזכר בסיפור ההיכרות שלי איתו''.

טרופר סיפר שכאשר ניהל את תיכון ברנקו וייס ברמלה, "אלדד היה מגיע מדי יום שלישי במשך שנתיים לבית הספר, וכעורך דין מלווה בחינם את התלמידים שלי שהסתבכו.

"הוא לא ביקש שקל, מעולם לא פירסם את זה – לא בזמן אמת וגם לא בדיעבד. הוא פשוט היה יושב איתם, מייעץ להם, עובר על התיקים עם עורך דין נוסף וצדיק בשם לוליק אסל ויחד הם הלכו לייצג את התלמידים בפני השופטים. אחר כך הם גם היו עוזרים לתלמידים בתהליכי השיקום''.

טרופר הוסיף: ''נראה לי, שבמקרה של אלדד כמו ביחס לכל אדם אחר, מוטב שנצליח כולנו לראות מעלתו ולא רק חסרונו. השבוע התיישבתי עם אלדד לשיחה במסגרת הפודקאסט שלו. תודה אלדד. מוזמנים להקשיב''.