אריה קינג
אריה קינגערוץ 7

מי שנותן למוסלמים להתפרע בהר הבית ולא נוקט בצעד בסיסי של דילול, כפי שבוצע מזה עשרות שנים. מי שמאפשר למוסלמים להכניס להר הבית מטענים, בקבוקי תבערה וכוורות זיקוקים.

מי שאיפשר למוסלמים לבנות מסגד לא חוקי באורוות שלמה ובשער הרחמים. מי שמשקשק מלתקוף את קני המחבלים בדרום לבנון, גם לאחר מטחי טילים לעבר עיר ואם בישראל בערב פסח.

מי ששולח טילי קרקע אוויר יקרים על מנת לפוצץ דיונות ולא את רכבי ובתי ראשי החמאס ברצועת עזה. מי שהטנקים בהוראתו מפגיזים סככות וסוכות ריקות ברצועת עזה, לאחר שנורו עשרות טילים לעבר ישראל.

מי שנמנע מביצוע סיכול ממוקד של ראשי הטרור ביהודה ושומרון. מי שלא הורס את חאן אל אחמר. מי שרועדות לו הידיים כשמגיעה השעה לבצע רפורמה במערכת המשפט השמאלנית. הוא לא מנהיג ימני.

וכל זה לא הופך את יריביו השמאלנים (לפיד/גנץ/בנט) למנהיגי ימין, או ימניים ממנו. הוא פשוט לא שונה מהם.
אני קורא לחבריי שפעלתי למען בחירתם, אנשי הציונות הדתית, מפלגת נעם ועוצמה יהודית, חברי הקואליציה וחברי הממשלה, להציב אולטימטום לביבי.

לנוכח הפגיעה המשמעותית בחיי היהודים, ולנוכח המשך השחיקה בהרתעה כלפי האויב מבית ומחוץ לו, לדרוש יציאה למערכה מתוכננת ויזומה נגד הטרור, באחת החזיתות בתוך 14 ימים. לא עוד להגיב. ליזום!

וללא קבלת תנאי בסיסי זה, לא לקבל כל משמעת קואליציונית ולפגוע בהתנהלות ראש הממשלה שנראה שמנותק מרגשות הציבור והמציאות בארצנו.