יוסי דגן
יוסי דגןצילום: מועצה אזורית שומרון

ההכנות לצעדת אביתר מחר בעיצומן. 7 שרים ו-15 ח"כים אישרו את הגעתם לצעדת אביתר.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיע היום למקום יחד עם הפועלים שמקימים את הבמות לקראת הצעדה והעצרת המרכזית מחר ויצא משם בקריאה לציבור להגיע בהמוניו לצעדה.

"דווקא בימים אלו - מרימים את הרוח! לוקחים דגל ישראל וצועדים לאביתר. אני מברך את שרי הממשלה וחברי הכנסת שמצטרפים לקריאה הכל כך חשובה הזו: להקים ישובים חדשים, ליישב את אביתר. זו התשובה האזרחית הציונית לטרור המנסה להפחידנו ולגרשנו מאדמתנו! אני קורא לציבור להגיע דווקא עכשיו, להרים את הרוח ולצעוד חזרה לאביתר", אמר דגן.

"בימים קשים לעם ישראל, כשהאויב מנסה להכניע אותנו, להביא אותנו לקפוא ולברוח, דווקא עכשיו אנו מרימים את הראש. לא ניתן לשבור את העם היהודי - עם הנצח.

אני קורא לכולם - להגיע דווקא עכשיו לצעדת אביתר. להרים את הרוח! לוקחים דגל ישראל ובאים לצעדת אביתר. אל מול גל הטרור המרים ראש - נעלה כולנו עם דגלי ישראל לצעוד בשומרון ולדרוש לבנות את אביתר. נמשיך ונוסיף עוד יותר לבנות, להפריח את ההתיישבות ביהודה ושומרון".

ראש המועצה האזורית שומרון ציין, "אביתר הוא קריאת ההשכמה שלנו. להפסיק את גזירת היבוש שגזרנו על עצמנו ולהקים ישובים חדשים ביהודה ושומרון. לאפשר לתושבי אביתר לחזור לבתיהם, ולהסדיר את הישוב כפי שהבטיחה הממשלה".

הצעדה תתקיים מחר, יום שני י"ט ניסן (10.04) - יום רביעי של חול המועד פסח בשעה 12:00 מצומת תפוח לכיוון אביתר.

לאחר הצעדה תתקיים עצרת מרכזית באביתר קודם לכן תתקיים הופעה של טוביה לילדים בישוב.