חיה ממן
חיה ממןצילום: יח"צ

מי שעבר את זה, לא תמיד זוכר עד כמה חיפוש זוגיות הוא תהליך בודד.

הסינונים הקשוחים, באתרי ההיכרויות, שיחות הטלפון המהוססות, הדייטים הארוכים אל תוך הלילה, הניסיונות למצוא חיבור, החשיפה הנפשית שוב ושוב בפני המועמד החדש, הגישוש אחרי אישורים, ההשוואות בביצה, הפחד מדחייה, הפרידות, ההתאוששות, השבתות השקטות, החגים שכל אחד מהם מהווה ציון דרך של "עוד שנה לבד" – כולם יחד הופכים את התהליך לחוויה הזקוקה למענה מקצועי, רגיש ואוהב. ובגילאים המבוגרים, כאשר רוב החברים והחברות כבר נשואים, הצורך מעצים אפילו יותר.

בישראל של 2023 ישנם למעלה מ-50 אלף רווקים ורווקות המתמודדים עם אתגרים יום יומיים בכל הנוגע למציאת אהבה ובניית מערכות יחסים משמעותיות.

בחברה שמעניקה ערך גבוה למשפחה ולנישואים, רבים מהרווקים והרווקות חשים בתסכול מתמיד ותחושת כשלון אישית כי אינם עומדים בציפיות ועם מחסור במועמדים איכותיים וסטנדרטים פנימיים גבוהים משני הצדדים, התחרות על בני זוג פוטנציאלים יכולה להיות עזה.

"הלוואי", כך יאמר כל מחפש זוגיות, "שיהיה GPS שיעזור בניווט אובייקטיבי בעולם ההיכרות, שידע לשאול אותי את השאלות הנכונות, שישקף התנהגויות בעייתיות, שלי או של הצד השני, שידע לעזור לי לתעדף קריטריונים, שייתן לי צפצוף התראה כשאני מפספס הזדמנות טובה, והכי חשוב- שלא יהיה מונע מאינטרסים".

בדיוק למשבצת הזו נכנסת חיה ממן, מאמנת זוגית בכירה ומי שהוציאה מהקליניקה שלה 40 חתונות בשנה האחרונה. לאחר אלפי שעות של עבודה מול רווקים ורווקות היא פיתחה דרך שמסייעת לה לפצח את הקושי ולהבין מה תוקע בדרך אל היעד ומה יכול לחזק ולהעצים את ההתקדמות הנכונה.

את כל הידע שלה היא ריכזה בקורס אימון מיוחד לנשים בעלות תואר ראשון או ניסיון טיפולי או כאלה שכבר מהוות כתובת להתייעצויות בגילאים הללו.

תכנית הלימודים שלנו מכסה מגוון רחב של נושאים, מהבנת הפסיכולוגיה של הרווקו•ת ועד לבניית מערכות יחסים בריאות והתגברות על מכשולים נפוצים, והיא נועדה לספק לך את הידע והכישורים הדרושים כדי להצליח כמאמנת לזוגיות.

בתחום זה תהיה לך הזדמנות אמיתית להשפיע על חייהם של מחפשי זוגיות בקהילה שלך, לצד אפשרות לפרנסה בכבוד או בנוסף למשרה הנוכחית שלך.

במהלך הקורס תלמדי כיצד ללוות רווקים ורווקות בתקופת ההיכרויות, לעזור להם להתגבר על הפחדים וחוסר הביטחון שלהם, להדריך אותם כיצד לזהות מערכות יחסים בריאות ומשמעותיות, להבדיל בין סיבות שכדאי לפסול בעבורן וחששות הנובעים מחרדה לא מבוססת, ובאופן כללי לספק להם את הכלים הדרושים להם כדי לשמור על מערכות היחסים שלהם ולהתגבר על כל אתגרים שעלולים להתעורר.

זה לא קסם, זו שיטה שאפשר ללמוד בצורה מקצועית ופשוטה, שיהפכו אותך למנטורית למציאת אהבה, ולמצפן ניווט אובייקטיבי בנתיבי עולם ההיכרות הפתלתל.

הקורס, שיפתח בתאריך ט באייר ( 30/4) יתקיים בעיר שדרות. זה משהו נדיר שקורה בדרום ולא כדאי לך לפספס אותו.

הקורס יתקיים בימי ראשון בין השעות ב- 17:00 ל 21:00, כולל מפגשי עומק, דפי תרגול, קבוצת וואטסאפ סגורה, דפי וליווי בתקופת התנסות.

מדבר אליך? לסילבוס מלא, שאלות והרשמה, אתם מוזמנים לפנות לוואטסאפ למספר: ‭052-7744191