קורס. אילוסטרציה
קורס. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

תוכנית ההכשרה מבית מכון 'עומק הקשר' לאימון רגשי לחתונה המיועדת לנשות מקצוע בתחום האימון והטיפול יוצאת לדרך - מספר המקומות מוגבל!

בימים אלו פותחים במכון 'עומק הקשר' מחזור נוסף של תוכנית ההכשרה הפופולארית לנשות מקצוע מתחום האימון והטיפול בה הן יוסמכו לאימון רגשי לחתונה בשיטת 'עומק הקשר'. ההצלחה של בוגרות המכון מוכיחה שמדובר בשיטה שעובדת, כאשר מעל 1,000 בנות זכו להגיע לחופה בזכות השיטה.

את תוכנית ההכשרה מלווה באופן אישי מנהלת המכון הגברת נחמה ביטקובר שליוותה עשרות מאמנות בדרך לבניית קליניקה מקצועית ומבוקשת "מדובר במקצוע שהוא גם שליחות מרגשת" אומרת נחמה "זו אפשרות לתת מענה למאות בנות שמרגישות לבד. כואבות בדרך המורכבת לבית שלהן, ומחפשות מישהי מקצועית שתלווה אותן ותיתן להן את הכלים בדרך לחופה".

הזדרזו להירשם נותרו מקומות אחרונים

במהלך התוכנית ילמדו המשתתפות את השיטה הייחודית של 'עומק הקשר' שבנויה על שילוב של כלים טיפוליים עדכניים- וכלים מעולם האימון. כגון גשטלט, פסיכודרמה, טיפול נרטיבי, C.B.T יעוץ נישואין והדרכת כלות. וגם מגוון כלים מעשיים כיצד בונים מפת דרכים לחתונה, איך לפתור חסמים וכיצד לנהל קליניקה מקצועית. "אנחנו שמים דגש גם על החלק הפרקטי של השיווק" אומרת הגברת ביטקובר "כל בוגרת מקבלת מעטפת שיווקית, אנחנו לומדות איך וכיצד מוצאים בנות שרוצות לעבור ליווי ומה הם טכניקות הפרסום שעובדו וממלאות את הקלינקה".

מכון 'עומק הקשר' שמים דגש על קבוצת לימוד קטנה על מנת לתת יחס אישי ומקצועי לכל אחת ואחת, לכן מספר המקומות בתכנית ההכשרה היוקרתית מוגבל. מדובר בהזדמנות נדירה למאמנות ומטפלות שרוצות להיכנס לתחום שיש בו פרנסה בשפע והכי חשוב סיפוק אמיתי על כל בחורה שזוכה להקים את ביתה.

בימים אלו הולכת ונסגרת ההרשמה לתוכנית ההכשרה המקצועית, אם גם את רוצה מקצוע שמשלב פרנסה ושליחות את מוזמנת לקבוע שיחת ייעוץ ללא עלות עם מנהלת המכון>>.

הזדרזו להירשם נותרו מקומות אחרונים