מצלמת אבטחה
מצלמת אבטחהצילום: RF123

אובדן של רכוש יקר או סנטימנטלי שצברתם לאורך השנים בביתכם, או ציוד ומלאי שנמצא בעסק שלכם, עלול לגרום להפסד כספי ניכר, לעוגמת נפש ואפילו לסכן את ההמשכיות העסקית. לכן, כשמדובר בביטחון הבית או העסק, קחו איתכם לדרך מקצוענים בתכנון והקמת מערכות תקשורת, מיגון ואבטחה: G-NET

מצלמות אבטחה עם 24 חודשי אחריות

G-NET היא מהמובילות בישראל בתכנון והקמת מערכות תקשורת, מיגון ואבטחה וביניהן: מצלמות אבטחה במעגל סגור, מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות שמאושרות ע"י חברות הביטוח, נקודות רשת, ארונות תקשורת ורפיטרים, מערכות כריזה, בקרות כניסה, קודנים, אינטרקום ועוד.

אחת ממערכות ההגנה ההיקפית המבוקשות ביותר, היא מצלמת האבטחה. באמצעות מערך של מצלמות אבטחה ניתן לצפות במתרחש בסביבת הבית והעסק ובתוכו, לזהות כל חריגה, פריצה או גניבה ולהגיב בהתאם לצורך.

מערכות מצלמות האבטחה של G-NET שמייצגת את המותגים המובילים בעולם, כוללות מצלמות צינור או מצלמות כיפה ברזולוציות שונות על פי אפיון המשימות והן מתאימות לכל מתחם ולכל חלל. בנוסף, המצלמות ניתנות לשדרוג טכנולוגי בהתאם לצרכים שלכם: הוספת יכולות ראיית לילה צבעונית, מיקרופון לערוץ שמע ואנלטיקה חכמה המאפשרת ניתוח של התמונה באמצעות בינה מלאכותית, זיהוי חדירה בטרם התרחשותה, תיחום אזורים רגישים ומתן אינדיקציות בזמן אמת.

מערכות מיגון ואבטחה כמו שהאמריקאים בוחרים

G-NET – מערכות תקשורת מיגון ואבטחה שהוקמה ע"י רמי גולן בארה"ב והעבירה את פעילותה לשוק הישראלי, היא מהמקצועיות בארץ בתחום מערכות התקשורת, מערכות האזעקה והמיגון, מצלמות האבטחה ובקרות הכניסה. הגישה העסקית האמריקאית המיושמת בפעילותה של G-NET באה לידי ביטוי במקצועיות חסרת פשרות, ברמת שירות נדירה בנוף הישראלי ובשיטת עבודה מובנית, הכוללת 4 שלבים:

ייעוץ ואפיון

מומחי G-NET יגיעו לביתכם או למשרדכם, כדי להקשיב לצרכים ולרצונות שלכם בתחומי האבטחה השונים ואת התקציב העומד לרשותכם. מידע זה יאפשר התאמה אופטימלית של פתרונות המיגון והאבטחה.

תכנון הנדסי

מערכות מיגון ואבטחה הן מערכות מתקדמות המכילות מרכיבים רבים. תכנון קפדני לפרטי פרטים מאפשר יצירה של מערכת איכותית התואמת בשלמות לציפיות ולדרישות ולתקציב שלכם.

התקנה מקצועית

כל מערכת מיגון ואבטחה מבית G-NET זוכה לבדיקות מעבדה בטרם התקנתה בבית או בעסק שלכם.

במהלך ההתקנה צוות G-NET משקיע את מלוא המשאבים, כדי שתקבלו את פתרון האבטחה הטוב ביותר. ההתקנה מתבצעת ללא הפרעה לשגרת החיים בבית או לפעילות העסקית, תוך עמידה בלוח הזמנים והקפדה על מראה אסתטי. בתום ההתקנה G-NET מותירה את שטח העבודה נקי ומסודר.

שירות ואחריות

כדי שתפיקו את המיטב ממערכות האבטחה והמיגון, צוות G-NET ידריך אתכם אישית ויעמיד לרשותכם אחריות יצרן ואחריות להתקנה למשך 24 חודשים. מרגע זה G-NET תעמוד לרשותכם בזמינות מלאה לכל קריאת שירות או ביקורת תקינות, כדי שתיהנו תמיד משקט נפשי.

הרכוש האישי והעסקי שלכם יקר ללבכם? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר: מערכות התקשורת, המיגון והאבטחה של G-NET

לייעוץ ללא תשלום, דברו איתנו: 052-7627430