ההפגנה הגדולה הקודמת בעד הרפורמה.
ההפגנה הגדולה הקודמת בעד הרפורמה.צילום: שלומי כהן

שבוע לעצרת המיליון הגדולה בירושלים בעד הרפורמה המשפטית, וההכנות לקראתה בעיצומן.

מאות הסעות הוזמנו מכל רחבי הארץ, אלפים נרשמו, מאות התנדבו למטה ההסברה ואלפים הצטרפו לקמפיין גיוס ההמונים למימון ההפגנה.

תירמו להצלחת הפגנת המיליון >>

בזכות קמפיין הגיוס הזמינו במטה מאות אוטובוסים מכל רחבי הארץ, זאת לצד קמפיין פרסום ענק אשר כולל שלטי חוצות, שילוט, מודעות בעיתונים וכן באנרים באתרים השונים אשר עלה לאוויר, בתמיכה ברפורמה המשפטית ודרישה ברורה מהממשלה כי הרפורמה חייבת לעבור כבר במושב הכנסת הקרוב.

"לנו אין קרנות אירופאיות וממשלות זרות. לנו אין תקציבי ענק של מאות מיליוני שקלים מחו"ל. לנו יש רק את העם! בזכותכם נצליח לגייס את הסכום ולהוציא לפועל את ההפגנה החשובה ביותר לעתידה של מדינת ישראל. בזכותכם לא יגנבו לנו את הבחירות", נכתב בדף הקמפיין.

תירמו להצלחת הפגנת המיליון >>

כאמור, הקמפיין עולה לקראת עצרת המיליון בעד הפרומה שתקיים בשבוע הבא מול הכנסת למחרת יום העצמאות. מארגני העצרת, ח"כ אביחי בוארון וברל'ה קרומבי העומד בראש יוזמת תקומה 2023 לתמיכה ברפורמה, בשיתוף עם שורת ארגוני ימין, החלו בהכנות לקראת המפגן הענק שצפוי להתקיים מול כנסת ישראל, ערב פתיחת כנס הקיץ של הכנסת, תחת הדרישה מהממשלה והקואליציה להעביר את הרפורמה המשפטית במושב הקרוב.

היזומה מגיעה לאחר שלפני מספר שבועות הגיעו כ- 200,000 מפגינים להפגנה שהתקיימה מול הכנסת בירושלים. מדובר בהפגנה ספונטנית שנולדה באותו הבוקר לאחר הכוונה להקפיא את החקיקה של הרפורמה המשפטית, ואם זאת היא זכתה לתמיכה רחבה.

תירמו להצלחת הפגנת המיליון >>