פגישת אנשי ''הציונות הדתית'' בחולון
פגישת אנשי ''הציונות הדתית'' בחולוןצילום: דוברות

לקראת הבחירות ברשויות המקומיות עובדים במפלגת הציונות הדתית כדי לקדם מועמדים מטעם המפלגה בבחירות הקרובות בכל רחבי הארץ.

מנכ"ל המפלגה יהודה ולד ומנהל התחום המונציאפלי דוד אביקר הגיעו בסוף השבוע לפגישה שנערכה בעיר חולון בהשתתפות הרב שאול פיינה ראש המוסדות התורניים בעיר, הרב טל שאוליאן ראש ישיבת ההסדר, הרב חגי לונדין מרבני הישיבה, זאב לוין המנכ"ל, יוסף רפאלי יו"ר העמותה והרב ד"ר שאול מונדני לשעבר איש ''הבית היהודי'' בחולון.

בפגישה עלו האתגרים של הציבור הדתי לאומי בחולון, החשיבות של קידום העשייה שמובילים המוסדות בחינוך, ברווחה ובחברה והצורך לחיבור משמעותי עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ' וחברי הממשלה לקידום ופיתוח העיר חולון.

מנכ"ל המפלגה ולד ומנהיגי הציבור החליטו כי לאור הצרכים והכוחות המשמעותיים שיש בעיר מפלגת הציונות הדתית תריץ רשימה עצמאית למועצת העיר אותה יובילו אנשי ציבור בעלי רקורד עשייה משמעותי שייצגו את כלל תושבי העיר. בשבועות הקרובים תגובש הרשימה בצורה סופית.

ולד סיפר: ''כבר שבועות רבים שאנו עוברים בכל הארץ כדי לשמוע ולהבין את המצב הפוליטי בכל עיר ועיר ואת הצרכים של הציבור הנפלא שלנו. גם בעיר חולון חשובה שתהיה נציגות דתית לאומית משמעותית במועצת העיר. אנו רואים אחריות גדולה לקדם את העשייה הברוכה של כלל הציבור הדתי לאומי על מוסדותיו ומפעלותיו הרבים בחולון".