חופה
חופהצילום: ISTOCK

אימון רגשי לחתונה הפך לתופעה נפוצה בזמן האחרון, יותר ויותר בנות נכנסות לתהליך ליווי על מנת לקצר את הדרך להקמת בית.

ניתן למצוא בשוק היום שיטות שונות של ליווי אבל אחת השיטות שצרבה פופולריות רבה בקרב הרווקות זו השיטה של מכון 'עומק הקשר' שהצליחה ללוות מאות בנות בדרך להקים בית.

את נחמה ביטקובר מנהלת המכון הצלחנו לתפוס לשיחה קצרה בין שלל המטלות ביומן העמוס שלה- היא עסוקה בפגישות עם בחורות ובתכנון של עוד תוכניות למען הרווקות. כל בחורה היא כמו בת יחידה בעיניים של נחמה "כשאני פוגשת בחורה בשלב הראשון אני מוקסמת ממנה, לכל בחורה יש משהו מיוחד, אור גדול אותו אני חושפות יחד בתהליך הליווי, ועל נקודת האור המיוחדת הזאת אנחנו בונות מפת דרכים מעשית בדרך למציאת זוגיות. גם אותי מפתיע כל פעם מחדש לראות איך השיטה עובדת בסייעתא דשמיא ומאות בחורות זכו להקים בית בזכות התהליך המדהים והקסום הזה", מסבירה לנו נחמה במאור פנים.

ניסיון רב השנים בעבודה כמאמנת רגשית לזוגיות בכירה ומוסמכת, הפכו את ביטקובר לאחת המאמנות המובילות בתחומה, מה שהוביל אותה לפתח שיטת אימון רגשי מיוחדת המשלבת שיטות אימון וטיפול שונות כגון טיפול נרטיבי, C.B.T NLP יעוץ נישואין והדרכת כלות. וגם מגוון כלים מעשיים שעוזרים לרווקות להגיע לחופה.

אם בעבר בחורות היו נרתעות מאימון רגשי לזוגיות, כיום ישנה מודעות שתהליך הליווי מתאים לכל בת ואנחנו רואים יותר ויותר בחורות איכותיות במיוחד שלא מוותרות על תהליך הליווי. מאמנות המכון מלוות את הבחורות ברגישות לעבר המטרה הנכספת של הקמת בית בישראל. את המכון מלווה מיום הקמתו הרב שמואל אליהו שאמר שלעזור לבנות להתחתן זו שליחות ראשונה במעלה.

ממש לפני שאנחנו נפרדים מנחמה ביטקובר נכנסת למשרד בחורה עם חיוך גדול ומעטפה "באתי להזמין אותך לחתונה שלי", היא אומרת בהתרגשות לנחמה. ניסינו קצת לגשש מה הסיפור, אז הבחורה סיפרה "קוראים לי שירה והאמת כשהגעתי לפגישת היכרות במכון 'עומק הקשר' הייתי ממש סקפטית, לא האמנתי שזה יכול לעזור לי, אבל אחרי הפגישה יצאתי המומה" אומרת שירה "המאמנת ירדה איתי לפרטים ופשוט הראתה לי מה התהליך שצריך לעשות על מנת לפרק חסמים וסוף סוף להתחתן, כמובן שהמשכתי לתהליך המלא ואת התוצאה אתם רואים" מסיימת שירה בהתרגשות, כשהיא מנופפת בהזמנה שלה לחתונה.

לקראת סיום שאלנו את נחמה אם היא יכולה לתת מתנה לקוראות ערוץ 7 "בטח" היא מחייכת "אתן להן את 'מפת הדרכים לחתונה' במתנה. מדובר על פגישת היכרות בשווי של 350 ש"ח יחד עם מאמנת מקצועית בה היא תבנה יחד עם הבחורה התהליך אותו היא צריכה לעבור בדרך לחתונה שמחה ומאושרת" מסיימת נחמה וכבר נכנסת לעוד פגישת אימון עם בחורה שהמתינה לה.

מפת הדרכים לחתונהמיועדת לבחורות שמעוניינות לעבור תהליך מעצים בדרך לחתונה ורוצות להכיר את השיטה מקרוב, אז אם את רוצה לקבוע פגישת היכרות ללא עלות לחצי כאן>>

ותשרייני לך מקום כי מספר הפגישות מוגבל!