הרעב של הסטודנט גרם לו להרוס מיצג אמנות יקר: נו הוין-סו, סטודנט מהאוניברסיטה הלאומית בסיאול, ביקר במוזיאון לאמנות בבירת דרום קוריאה ונכנס לתערוכה של האמן האיטלקי מאוריציו קטלאן שהציגה בננה מודבקת בעזרת נייר דבק על קיר המוזיאון.

בהוראתו של אמן האיטלקי, הבננה מוחלפת מדי יומיים בבננה טריה. הוא העניק למיצג את הכותרת "קומיקאי", ומנהלי המוזיאון העריכו את שווי המיצג ב-120 אלף דולר.

לתדהמת המבקרים במוזיאון, ניגש הסטודנט המקומי אל המיצג והסיר את נייר הדבק, לקח את הבננה ואכל אותה במלואה. לאחר מכן הדביק שוב הסטודנט את קליפת הבננה בלבד בעזרת אותו נייר דבק חזרה אל קיר המוזיאון.

התקרית כולה צולמה על ידי מבקרים במוזיאון שהעלו את הסרטונים לרשתות החברתיות. הוין-סו נעצר מיד על ידי שומרי המוזיאון, וכאשר נשאל לפשר מעשיו אמר כי "דילגתי על ארוחת הבוקר היום ולכן הייתי רעב"

. לאחר מכן התראיין הסטודנט הדרום-קוריאני לרשת הטלוויזיה המקומית KBS וטען להגנתו כי "פגיעה ביצירת אמנות מודרנית יכולה להיות גם להתפרש כסוג של יצירת אמנות. האם הבננה לא מודבקת שם כדי לאכול אותה?".

זו לא הפעם הראשונה שמבקר במוזיאון אוכל את יצירת האמנות "קומיקאי" של קטלאן המציגה את הבננה הדבוקה לקיר. בשנת 2019 כאשר הופיע מיצג האמנות במיאמי, שלף אדם בשם דיוויד דאטונה את הבננה מנייר הדבק, קילף ואכל אותה, ולאחר מכן טען כי "מדובר במיצג אומנותי מצידי".