מטבח מודרני
מטבח מודרניצילום: בקרמן מטבחים

טרנד תוכניות הבישול ששוטף את הטלוויזיה, ושלל מסעדות איכות שצובעות את הסצנה הקולינרית בישראל בטעמים עילאיים עם המוני שפים, חלקם גיבורי תרבות של ממש, מצביעים על מרכזיותו של האוכל בהוויה המקומית. אז מה הפלא שלמטבח יש מקום מרכזי בחלל המגורים הישראלי? כיום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מהחלל המשפחתי הגדול ומהווה מרכיב משמעותי מאוד בעיצוב הכולל של הבית המודרני. במידה רבה, פני המטבח הם פני המארחים, והתחכום והיופי שלו משדרים לאורחים מסר שלא ניתן לטעות בו.

מהו המטבח המודרני?

המטבח המודרני הוא, ראשית לכל, כזה שמתאפיין בקווים עיצוביים חדשניים ומודרניים, גם אם הוא יכול ללבוש פנים של עיצוב כפרי או קלאסי. העיצוב פירושו תכנון החלל כולו, תוך חיבור לסלון ולפינת האוכל, שימוש בצבעים הרמוניים, בקווים נקיים ובפתרונות עיצוב המותאמים לחלל הביתי הפתוח. העיצוב אמור לענות על הצרכים הספציפיים של המשפחה ולשדר הרמוניה וחיבור בין האכילה, הבילוי והפנאי של בני הבית תוך דגש על נוחות, ארגון וכייף. בתוך המשפחה של מטבחים מודרניים יוקרתיים שמור מקום של כבוד למטבח הגרמני.

למה דווקא מטבח מודרני גרמני?

הגרמנים הם "ייקים" לא רק כשמדובר במכוניות או במוצרי החשמל שלהם. אחת ההתמחויות הגרמניות היא ייצור מטבחים מודרניים מהמעלה העליונה. הדייקנות, ההקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, הגימורים המושלמים, איכות החומרים, היסודיות, האחריות לאיכות עילאית, וכמובן המסורת והידע ארוכי השנים – כל אלה הפכו את המטבח המודרני הגרמני לפאר היצירה המדברת אל ליבם של חובבי האוכל והאירוח בעולם כולו.

אחת הפירמות הגרמניות הידועות ביותר בעולם בתחום המטבחים היא בקרמן (Beckermann), שהפכה למותג נערץ לא רק בקרב הגרמנים, וכמעט מדי שנה זוכה בפרס היוקרתי Gold M למותג האהוב ביותר בגרמניה. עם כ-130 שנות ניסיון מאחוריה, בקרמן תפסה מקום של כבוד בעולם הגדול וכיום מפיצה את מוצרי האיכות שלה ל-41 מדינות, בהן ישראל.

השם שבקרמן עשתה לעצמה נובע מהשקעתה האינסופית בפיתוח טכנולוגי מתקדם תוך הקפדה על תווי תקן מחמירים, איכות ושירות ללא פשרות. במפעל שלה ליד העיר ברמן מיוצרים מדי יום לא פחות מ-200 מטבחים משוכללים ומודרניים, במגוון עצום של עיצובים, צבעים וחומרים, העושים את דרכם אל בתיהם של אלה שמבינים באיכות ובעיצוב בכל חלקי תבל.

"בקרמן" בישראל

מי שמייצג את בקרמן בארץ היא חברת שף מטבחים (Sheff German Kitchens) המתמחה במטבחי איכות מתוצרת גרמניה ומייבאת אותם לישראל מזה 15 שנה. חברת הבוטיק היוקרתית הזו אינה מסתפקת ביבוא המטבחים, כשצוות היועצים המקצועיים שלה דואג גם להתעדכן בכל הנוגע לעיצוב המטבחים העדכני ביותר בביקורים שאנשיו עורכים מדי שנה בתערוכות ובירידים עולמיים.

כשהם מצוידים בידע הזה, הצוות מלווה כל פרויקט מכף רגל ועד ראש, ואנשיו מייעצים ללקוח בכל הנוגע לתכנון ולהרכבה, כולל ביחס לאלמנטים ההיקפיים במטבח – החל מהשיש, עבור במוצרי החשמל, הברזים והכיורים, וכלה בחיפויי זכוכית לקירות – כש"שף מטבחים" עובדת עם ספקי המוצרים האיכותיים ביותר.

למה כשבוחרים מטבחים מודרניים עדיף לקנות מטבחים גרמניים של "שף מטבחים"?

בחירתה של "שף מטבחים" (Sheff German Kitchens) לעבוד עם המוצר הגרמני נובע מכך שבקרמן מעמידה לרשות הלקוחות ניסיון עצום, ותק, מסורת ואיכות גרמנית חסרת פשרות. הדיוק, העבודה היסודית, הידיעה שכל פריט במטבח נשען על החומרים הטובים ביותר – החל בעץ, עבור בפרזול המסילות של המגירות והארונות הנחשבים ל"רולס רויס" של התעשייה, וכלה בדלתות האיכותיות ביותר – כל אלה מצטרפים למגוון העצום של המוצרים ולהנדסת האנוש הנפלאה ההופכת את החיים במטבחי בקרמן לחוויה עילאית.

היות שחברת בקרמן עובדת בשיטת קודים מתקדמת לכל מוצר, לכל פריט במטבח, ולו הקטן ביותר, יש תיאור מקצועי וניתן להחליפו במידת הצורך כדי להבטיח אפס תקלות. פריצת הדרך הטכנולוגית והקדמה של בקרמן מגיעות ל'שף מטבחים' במהירות הגדולה ביותר, ללא סוכני-ביניים, כשהלוגיסטיקה המקצועית מתנהלת ישירות מול המפעל בגרמניה. כך, הלקוחות זוכים להיות הראשונים שנהנים מהפיתוחים הללו ומהמגוון הגדול מאוד של מודולים המציעים פתרונות הולמים לכל צורכי האחסון של הבית (כולל חדרי שירות, חדרי כביסה, מזווים, ועוד). בנוסף, הם מקבלים מענה מיידי, תמיכה מקצועית והסבר לכל שאלה טכנית שמתעוררת על ידי הצוות של בקרמן.

צוות המרכיבים המסור של שף מטבחים עובר הדרכה מקצועית קבועה בגרמניה, וגם בקרת האיכות הטכנולוגית של המוצר זוכה למענה מיידי. לא פחות חשוב – הלקוח נהנה מייעוץ ללא עלות ממעצבות הפנים של שף מטבחים.

אז אם גם אתם רוצים להתחדש במטבח האיכותי והמרהיב ביותר, כזה שיותאם בדיוק למידותיכם ולצרכים שלכם, יהפוך את חייכם בו לחוויה מתמשכת, ו"יעלף" את האורחים שלכם – אתם מוזמנים להגיע לסיור בחנות הבוטיק של "שף מטבחים" - הנפח 4, צ'ק פוסט, חיפה. תוכלו להתרשם מהמגוון העצום באתר: sheff.co.il, או ליצור קשר טלפוני – והמומחים של "שף מטבחים" יעמדו לשירותכם בכל עצה והכוונה. טל' 04-8721547.