אליעזר קרליבך מארגון הכנסת אורחים רשב"י במירון, מספר לערוץ 7 על התוכניות הגדולות לקראת אירועי ל"ג בעומר בשבוע הבא, על המצב המורכב ששרר בשנה הקודמת ועל הפקת הלקחים הכפולה: הן בשנת האסון והן בשנה שעברה, אשר הביאו להשקעה אדירה בתשתיות ובארגון ההדלקה, כך שכולם יוכלו לחגוג כראוי וללא חשש.

"מהבעל שם טוב אנחנו למדים שיש עניין גדול לראות בעיניים את ההר. בתחתית ההר הכשירו שטח של מעל למאה דונם שצופה על ההר. שם יהיו כ-30 הדלקות והכנסת אורחים גדולה באוהלי ענק. כל זה בהובלת השר פורוש והפרויקטור שהופקד על המשימה", מספר קרליבך על ההיערכות במתחם החדש הנמצא בתחתית ההר ונועד להביא מענה ראוי לכל באי ההילולה.

"הציבור המאוד גדול שמגיע יזכה להכנסת אורחים בקנה מידה עצום. אלו החוששים לאוכל ושתייה בשל מכירת החמץ אחרי הפסח, הכנו מראש בקבוקי שתייה מתוקה, מים מינרליים, בשר וממש סעודה אמיתית. אנו מתכוננים למעל 100 אלף איש שיעברו במתחם ההילולה המורחב, כאשר יהיה ניתן בכל פעם לאפשר הגעה וכניסה של כ-50 אלף איש במתחם".

"ההילולה היא כמו חתונה, ככה מקובלנו מפי רבי שמעון בר יוחאי. השמחה שתהיה שם היא עצומה. 300 אלף האנשים שמגיעים נמשכים להילולה בזכות סיפורי הניסים שאנו שומעים בכל שנה ושנה", מתאר קרליבך את המשיכה העצומה של האנשים להגיע להדלקה המיוחדת.

קרליבך מוסיף ומספר על שלל הניסים והישועות שאנשים המגיעים להילולה זוכים לו. "ענייני פרנסה, בריאות, זיווגים ופוריות. הניסים אצל רבי שמעון בר יוחאי נשפכים כמים. מקווה בעזרת ה׳ שנזכה גם השנה שיהיה סוף וקץ לכל צרותינו בזכות רבינו, רבי שמעון בר יוחאי".