השתלת שיער
השתלת שיערFREEPIK

השתלת שיער בישראל ברמה הגבוהה ביותר היא כבר לא בגדר חלום! לא תהיו חייבים לטוס לחו"ל כדי לעבור את הפרוצדורה בידיים הטובות ביותר. לאחר שהגיעה להיות בין החברות המובילות באירופה בתחום השתלות השיער, וכבשה את הענף בטורקיה, חברת מיי הייר ישראל הביאה את הפתרון האולטימטיבי לכל מי שסובל מהתקרחות והידלדלות שיער לארץ, מבלי להתפשר על איכות ההליך והתוצאה.

בסקרים שנעשו בארץ, כ- 50% מהעונים לסקר דיווחו על התקרחות במידה מסוימת. יתרה מזאת, תופעת ההתקרחות הפכה לנפוצה יותר בהרבה מאשר בעבר בקרב גברים צעירים, כבר באמצע שנות העשרים לחייהם.

אם תשאלו את מרבית הגברים בישראל מהי התופעה שהכי מטרידה אותם מבחינת מראה חיצוני, התשובה הנפוצה ביותר שתשמעו היא על החשש מאיבוד שיער והתקרחות. זה דבר ידוע שבישראל בפרט, אך גם בעולם, גברים רבים סובלים מהתקרחות. יש מי שמקבל את תהליך אובדן השיער בהבנה ובאהבה ומגלח את הראש למראה מסוקס, ויש מי שזה פשוט לא מתאים להם. קרחת זה עניין של טעם, אבל על היופי והמראה החיוני המחמיא והצעיר שראש מלא שיער מקנה, אין עוררין.

על כן תופעת ההתקרחות ונשירת השיער והידלדלותו היא בעיה שהרבה מאוד גברים סובלים ממנה, ולאורך השנים הומצאו ניסיונות שונים לפתור את העניין, אם באמצעות פאות או תוספות שיער שלא נראו טבעיות, ופעמים רבות יצרו מראה לא מחמיא בעליל ואף מגוחך.

הבעיה עם אובדן השיער, היא שבמקרים רבים יחד עם תהליך ההתקרחות גם הדימוי העצמי נפגע, וזה עניין שמפריע מאוד לאנשים רבים – גברים ונשים כאחד, אגב. בימינו יש דגש רב על יופי ואסתטיקה. המודעות למראה החיצוני רק הלכה ועלתה מכל בחינה אפשרית בעשור האחרון, ויחד עם ההזרקות והניתוחים האסתטיים, השינויים בתזונה, הספורט והדאגה לגוף, זה היה רק עניין של זמן עד שיעלה הביקוש לפתרון מוצלח עבור בעיית ההתקרחות – וכאן הליך השתלת שיער בשיטות המתקדמות שמתבצעות כיום, נכנס לתמונה.

עד לאחרונה, המסלול האולטימטיבי עבור מטופלים היה לנסוע לטורקיה ולעבור את ההשתלה שם, זאת משום שבטורקיה יכלו המטופלים לקבל את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר, שכן לטורקים יש הרבה מאוד ניסיון וותק בתחום והם המובילים בעולם בתחום השתלות שיער, וגם בגלל שעלות הפרוצדורה הייתה נמוכה באופן משמעותי ביחס לעלות הטיפול בארץ, אבל היום המצב השתנה, ותוכלו לבחור לעבור עם מיי הייר השתלת שיער בישראל בידי כירורג בכיר המומחה בתחום.

מיי הייר ישראל קידמה את פעילותה בקליניקות יוקרתיות וחדשניות באיסטנבול ובדובאי וכבר הפכה לאחת החברות המובילות והמוכרות בתחום השתלות שיער, עם לקוחות מכל רחבי העולם.

לאחרונה הוחלט להביא את הבשורה לישראל, משום שיש לא מעט ישראלים שהיו מעדיפים לעבור את הפרוצדורה בארץ במקום לטוס לחו"ל, ויחד עם זאת רוצים לקבל את הטיפול המקצועי והמוצלח ביותר לצד התוצאות הטובות ביותר.

השתלת שיער בישראל מתבצעת בידי כירורג ישראלי בכיר כחלק מהצוות הרפואי המנוסה של חברת מיי הייר, כאשר כל מטופל מקבל ליווי ושירות אישי מסור לאורך כל הדרך, החל משלב האבחון והייעוץ, דרך בדיקות ההתאמה, וכמובן במהלך הפרוצדורה ולאחריה על מנת לשמור ולטפח את תוצאת ההשתלה.

השתלת שיער בישראל לעומת השתלת שיער בטורקיה

ישראל ידועה כמעצמה רפואית ונחשבת כאחת המדינות המובילות בענף הרפואה בעולם המערבי – אך דווקא בנושא השתלות השיער, ישראל נשארה שנים רבות מאחור ופיגרה אחרי מדינות כמו טורקיה, שהשקיעו רבות בפיתוח ובקידום התחום. במשך שנים טורקיה נחשבה כמקום הטוב ביותר לביצוע השתלות שיער שכן מדובר בהליך שהוא לחלוטין עבודת אומנות ידנית מדוקדקת, כאשר זהו סגנון מלאכה שצמח בתרבות הטורקית עוד מימים ימימה.

על כן, הרופאים הטורקים ידועים כמומחים בתחום השתלות השיער מזה שנים. אך היום אפשר לומר שהמצב הוא לחלוטין שונה. בישראל אנחנו לומדים ומיישמים מהר, מדביקים את הקצב ולבסוף עוקפים בפער את מי שהקדים אותנו. חברת מיי הייר ישראל היא דוגמה מצוינת לכך - חברה ישראלית שבסיס העבודה שלה היה בישראל, אך הקליניקות אותן היא מפעילה באיסטנבול ובדובאי עקפו בגענק את הקליניקות המקומיות המתחרות, והחברה הפכה לשם דבר בתחום, ולא רק בארץ.

הצוות הרפואי של חברת מיי הייר מחויב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר כלפיי המטופלים, הן מבחינת שירותוהן מבחינת הביצוע והתוצאות של ההליך הרפואי – אסתטי.

אם נבחן כיום השתלת שיער בישראל עם חברת מיי הייר, לעומת אותו תהליך דרך החברה רק בקליניקה בטורקיה, נראה שבעצם אין הבדל, למעט במחיר. מהבחינה הזו נדגיש כי עלות הטיפול משתנה ממטופל למטופל ותלויה במצבו, בשיטה המתאימה לביצוע ההליך, בתוצאה לה המטופל מצפה, בכמה סבבי השתלות נדרשים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה ועוד. ההבדל במחיר בין ביצוע ההליך בישראל לעומת ביצוע ההליך בטורקיה הוא 850 דולר בלבד, והחברה מדגישה כי המטופלים נהנים מתנאי תשלום גמישים ופריסת תשלומים נוחה.

במיי הייר מסבירים כי אין כל פשרה על הטיפול עצמו ועל רמת התוצאות המובטחת. על פי החברה - לקוח שמחליט לעבור את ההליך עם מיי הייר, בוחר בטוב ביותר. לכל מטופל מובטחת תוצאה מצוינת, ולבסוף העובדות מדברות בעד עצמן – אלפי מטופלים מרוצים אינם טועים.