משה פייגלין
משה פייגליןצילום: שריה דיאמנט, פלאש 90

חכ"ל משה פייגלין התייחס לספרו החדש של העיתונאי רועי שרון, "ואנקמה", שעוסק ב"סיפורו של הטרור היהודי", כלשונו.

"יש דבר כזה רוצח יהודי. אין דבר כזה טרוריסט יהודי", כתב פייגלין בחשבון הטוויטר שלו. "כי הטרור הוא מכשיר במלחמה על הארץ. לנו יש חיל אויר, להם יש טרור. הטרור הוא אמצעי להבריח את היהודים ולרשת את ארצם. לכן המושג טרור יהודי הוא אוקסימורון שכל תכליתו פוליטית".

שרון, כותב הספר, לא נותר חייב והשיב לפייגלין: "אז מוזמן לקרוא 250 עמודים על אין טרור יהודי".

את הדברים כתב פייגלין בתגובה לעיתונאי עמית סגל שהמליץ על הספר. "במדד הסיפורים המשוגעים פר עמוד, יש מעט מאוד ספרים שמתקרבים ל'ואנקמה', החדש של ידידי ורעי רועי שרון על הטרור היהודי. ג'ק טייטל הפסיכופט, אשר ויזגן שתלה את עצמו מהתפילין, המעקבים של השב"כ על בן גביר, ומי הפעיל מקרית ארבע שברוך מרזל הבטיח לו שיום אחד יהיה שר המשטרה? חובת קריאה".

רועי שרון והספר
רועי שרון והספרצילום: יחצ

הסופרת והעיתונאית אמילי עמרוסי עסקה בספר בתכניתה המשותפת עם יובל אלבשן ברשת ב' ואמרה: "הספר משרטט את גבולות התופעה. בעוד שבאולפנים זה נשמע לעתים רשימה לא נגמרת של ג’ק טייטל וברוך גולדשטיין, והנה ספר שסוקר את כל מה שקרה מאז שנות ה-90 והוא מגיע לעשרה עד שבעה עשר אנשים פעילי טרור יהודי. זה חמור ויש ערך לדבר על זה, אבל צריך לזכור שזו התופעה. עשרות אלפי מפגעים בטרור הפלסטיני לעומת 10-17 איש מהאוכלוסייה היהודית. התופעה חמורה וכל הגינויים וכו' אבל זה הסיפור וזו החשיבות של הספר".