מתן בר ואילן אטיאס
מתן בר ואילן אטיאסצילום: דנה תמרי

מליו (Melio) הפלטפורמה המובילה לתשלומים עסקיים (B2B) לעסקים קטנים, מכריזה על השקת אפליקציית מובייל חדשה שתייעל את חוויית התשלומים. האפליקציה זמינה כעת להורדה בארה"ב בחנות האפליקציות של אפל ותושק בחודשים הקרובים בחנות של גוגל למכשירי אנדרואיד.

בעוד שעסקים קטנים נאלצים לעתים קרובות להשתמש בשיטות תשלום מוגבלות ובזבזניות בזמן ובכסף, טכנולוגיית התשלומים של מליו מציעה פיתרון כולל, מהיר וחלק לשליחה וקבלה של תשלומים. האפליקציה החדשה, שמצטרפת לממשק הווב של מליו, תשדרג את חוויית המשתמש ותקל על עסקים קטנים לשפר את תזרים המזומנים שלהם, להימנע מקנסות ועלויות בשל תשלומים מאוחרים ולחסוך זמן יקר.

השקת אפליקציית המובייל היא צעד משמעותי במסע של מליו לעזור לעסקים קטנים לשגשג דרך חידושים טכנולוגיים ושותפויות אסטרטגיות. בשבוע שעבר הודיעה על שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם ענקית המסחר האלקטרוני האמריקאית שופיפיי (Shopify).

"השקת אפליקציית המובייל של מליו היא עוד אבן דרך במסע שלנו לספק מוצר חדשני ברמת השירות הגבוהה ביותר לבעלי עסקים קטנים ברחבי ארה"ב," אמר מתן בר, מנכ"ל מליו ואחד ממייסדיה. "אפליקציית המובייל שלנו תאפשר לעסקים קטנים לשלוח ולעקוב אחר תשלומים בקלות ומכל מקום, ותיתן להם יותר שליטה וגמישות."

אפליקציית המובייל של מליו תאפשר לבעלי עסקים קטנים לא רק לשלם לספקים ולנותני השירות שלהם באמצעות שיטת התשלום המועדפת עליהם אלא גם לסרוק חשבונות וחשבוניות, להוסיף פרטי קשר לרשימת הסוחרים שלהם ולאשר ולעקוב אחר תשלומים. האפליקציה תאפשר למשתמשי מליו לעקוב אחר המצב של כל תשלום ותציג במסך הבית שלה תזכורות על חשבונות שלא שולמו.