הנשמה הכי נצחית שלי
הנשמה הכי נצחית שליעיצוב עטיפה והנפשה: עומר בית הלחמי

רק במדינת ישראל השילוש אלון עדר/ כהן/ אריאל זילבר הוא הדבר הכי לא הגיוני והכי הגיוני בו זמנית.

הטקסט של השיר התחיל משורה שאלון כתב לעצמו כשהיה לבד והרגיש שזה בסדר להיות לבד ("אני עדיין אלון עדר ואני נופל בסדר"), והוא מספר שהעיסוק ביהדות ובתורה נולד מתוך האזנה לאלבום Jesus is King של קניה ווסט.

בהמשך הצטרף לכתיבה המפיק המוזיקלי מתן אגוזי, ואחרי הגיע החיבור עם כהן שהיה משהו שאלון רצה הרבה זמן לעשות, מאז שהרומן שלו עם עולם ההיפ הופ זקף את ראשו בפרויקט של "קסיו מטונף" ובהזדמנויות שונות.

כהן ואלון עדר שניהם חשבו שיהיה נכון לפנות לאריאל זילבר שיבוא להרים לדת בסגיר במסגרת השיר. אריאל זילבר - שהיה חבר יחד עם אביו של אלון יהודה עדר בלהקת תמוז המיתולוגית - הביא את האמת הבלתי מצונזרת שלו, בדיוק כמו אלון עדר וכהן. מה שאריאל זילבר הקליט כראפ הפך בסוף לפתיח של האלבום המלא.

אלון הוא אמן של קונפליקטים, אין כאן שום דבר נגד, רק שיר שמציג מראה ולא נוקט עמדה. השיר מציג את המורכבות או היופי - כל התשובות נכונות - שבחיים בין חילונים לדתיים.

"חלק מההנאה שחוויתי בכתיבת השיר היתה שלא ניסיתי תוך כדי לחשוב על המשמעויות שלו או המשקל שלהן," הוא מספר, "הוא פשוט מציג את הדברים כמו שהם מזוויות שונות שחיות בהרמוניה וביט זו עם זו".