שי צברי, שהתחיל את הקריירה שלו כזמר הליווי של ברי סחרוף והמשיך בלשיר עם הפרויקט של עידן רייכל אבל כבר מזמן הפוך לזמר מוכר בזכות עצמו, משחרר הבוקר את אלבומו השני - 'בוא הביתה'.

צברי, שחתום על שורת להיטים כמו 'שמש', 'אנא, אנא, אנא', 'מכור לאהבה' ועוד, מספר כי יצר את 'בוא הביתה' מתוך מחשבה על "השבט" שלו והוא מכיל את כל הצרכים והצדדים שיש בשבט: שירי ריקוד, שירי ערש, שירי נחמה, שירי חגיגה, שירי הרהור ועוד.

ליצירת האלבום שותפים שורה של כותבים ומפיקים מהמובילים בישראל: תמיר מוסקט, אלון לוטרינגר, איתמר ציגלר, אסף תלמודי, נעם רותם, אלי אליהו, Rejoicer, יוגי, שלומי חתוכה ועוד, כשבהופעת ההשקה יארח שי שלושה משותפיו המוזיקליים הקרובים: קרולינה שעמה הקליט את "בעבר היו זמנים", ברי סחרוף שאיתו הופיע שנים ארוכות ורביד פלוטניק שציטט את שי באלבומו האחרון.

"בסוף כל מה שנשאר זה להגיד תודה", כותב צברי, "על הדרך הארוכה הזאת, שלפעמים התפתלה, על שעות של ישיבות ארוכות באולפן שלא תמיד מולידות שירים אבל לפעמים אתה זוכה ומולידות חברויות, על ללכת לאיבוד ולהתפלל חסר מנוחה למצוא כבר, על מילה שנופלת בדיוק למקום, על מנגינות שנולדות כאילו משום מקום, על הרגע ששיר יוצא לעולם ופוגש אוזניים חדשות וישנות ועם קצת מזל גם נכנס ללבבות, על היכולת להשמיע קול בעולם, את הקול שלי בעולם, על זה שיש לי בית שקוראים לו מוזיקה".

"'בוא הביתה' - האלבום החדש שלי בחוץ, עכשיו הוא שלכם".

לפני כשנתיים, במהלך ראיון לעומר בן רובי נשאל צברי על העבודה עם ברי וסיפר את הסיפור הבא: "לפני כמה שנים נסעתי באוטו עם ברי סחרוף" הוא מספר, "והוא אמר לי 'פורטיס אומר שכל השירים בעולם הם שירי אהבה' ואני עניתי לו, אינסטינקטיבית, 'מה פתאום, כל השירים בעולם הם תפילות'".

"יום אחד ישבתי באיזה כיתת אמן שלי וסיפרתי את הסיפור הזה, ואז מישהו בקהל אמר לי 'אחי, שניכם צודקים'. והוא צודק, כי כל התפילות הנושא שלהן הוא אהבה. הרעיון הזה של לחיות חיים מלאי אהבה, התפילה היא דרך להגיע אליו".