עיצוב שיער לגברים
עיצוב שיער לגבריםצילום: ISTOCK

בשנים האחרונות, החלו גברים לפתח מודעות אופנתית ומודעות רבה יותר להופעתם החיצונית. אם בעבר רק אנשים שעברו קורס ספרות גברים התעניינו בעיצוב שיער עד לדקדוקיו הקטנים ביותר, הרי שכעת זו כבר תופעה.

עיצוב שיער בקרב גברים מקובל כמעט כמו בקרב הנשים ויש לכך סיבות רבות. בין היתר, אפשר להזכיר את התשוקה לביטוי אישי ולמראה אינדיבידואלי. אם גם אתה לא רוצה להיות חלק מהעדר ושואף ליותר, זה הזמן להכיר יותר לעומק את התחום הלוהט של עיצוב שיער לגברים. ואגב, זה בהחלט מדבר לא רק לצעירים.

סתם קצר משעמם? רוצים משהו אחר!

זה נכון שבממוצע, עדיין שערם של הגברים הרבה יותר קצר מזה של הנשים. למרות זאת, סקר מקיף שערכנו מגלה שרוב הגברים כבר לא מבקשים אך ורק תספורת קצרה. אמנם שיער קצר יכול לחסוך קצת זמן על סירוק או להפחית בכמויות הג'ל שבו משתמשים, אבל זה באמת לא משהו כה מהותי. עם קצת רצון ועם קצת מקוריות, אפשר לעצב את השיער שיהיה יחסית קצר, אבל גם הרבה יותר מעניין.

עיצוב שיער למראה מעניין ומושך יותר

מלבד הרצון להשיג מראה פנים יותר ייחודי ולא כמו כולם, יש עוד שתי סיבות מרכזיות לכך שגברים כבר מעדיפים עיצוב שיער על פני סתם "תספורת". עיצוב שיער מושקע יותר, הופך את מראה הפנים ואת הרושם הכללי למעניין יותר. וכמובן יש גם את העניין הזוגי. גברים שמחפשים חברה או שאוהבים לצאת לבלות, נוטים להקפיד יותר על ההופעה החיצונית. עם עיצוב שיער ראוי לשמו, המראה בהחלט מושך יותר. נשים ובנות בכלל אוהבות גברים מטופחים. וגם אלה שאוהבות את המראה המחוספס, יתרשמו יותר מגבר שבוחר עיצוב תסרוקת כגון שיער קצוץ בצדדים, מאשר סתם תספורת קצרה באופן כמעט מגולח.

רוצים להיראות יפה גם ברשתות החברתיות

בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות, אין להתפלא על כך שלא רק כוכבי הרשת מעדיפים עיצוב שיער ייחודי. בסופו של דבר, המון בנים וגברים, בכל הגילאים, מעלים מפעם לפעם תמונות, סרטונים, תיוגים וכדומה. בדרך לקבל יותר לייקים או תגובות, צריכים להשקיע קצת בהופעה החיצונית. לכן, במקום ביקור קצר אצל הספר, הרבה יותר מקובל להגיע למעצב השיער ולצאת עם תוצאה קצת יותר מתוחכמת. עם הטאץ' הנכון, אפילו תספורת שיער בסגנון קוצים עם סגנון מדורג, הופכים את התמונות להרבה יותר יפות ומרשימות. וכאשר תמונת הפרופיל ברשתות החברתיות, הן שקובעות הרבה פעמים את הרושם הראשוני, טבעי שכולם רוצים להיראות יותר מעוצבים ומסודרים.

אוהבים לגוון, אוהבים לשנות

על רקע הטרנד על עיצוב שיער לגברים, אפשר לציין דבר נוסף שבו הבחנו. הרבה יותר מקובל כיום לשנות מעת לעת את המראה החיצוני, בצורה דרמטית. אם נשים משיגות את זה על ידי התנסויות חדשות בסוגי איפור או בלק ג'ל חדש, הרי שגברים משדרים את ההופעה החיצונית בעיקר באמצעות עיצוב שיער מסוג שונה. הגיוון, השינוי, הוא חלק חשוב מביטוי עצמי. זה חלק חשוב מההתנסות, מהרצון להרגיש חדשים, מתחדשים, מתפתחים. אגב, את התופעה הזאת ניתן לראות היטב הן בעיצובים לשיער והן בעיצובים של זקנים ושפמים. בוודאי שמתם לב שזקנים מעוצבים הפכו לסימני היכר של הרבה גברים שיקיים, ממש לא רק של גברים אדוקים. אז אם כבר מזמן לא טיפחתם את השיער או ניסיתם משהו חדש, גם אתם מוזמנים להצטרף לטרנד הלוהט של עיצובי שיער מפתיעים, מעניינים ואפילו מרגשים.