סתו הלוי
סתו הלויצילום: פייסבוק

עשרות בני אדם ליווה היום (שישי) למנוחות את סתו הלוי ז"ל, הצעירה בת ה-27 שנהרגה במהלך טיול טרקטורונים בסנטוריני, יוון.

ביולי הקרוב עמדה הלוי להינשא לבחיר לבה מייק. במקום לצעוד עמה לחופה ליוו אותה בני המשפחה והחברים למנוחת עולמים בבית העלמין ''צור שלום'' בקריית ביאליק, עיר מגוריה.

בחמש השנים האחרונות הלוי היתה סטודנטית בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית ושימשה במקביל כעוזרת רופא במיון הכירורגי בבית החולים הדסה הר הצופים.

החברים לספסל הלימודים, המרצים שלה והרופאים שאיתם עבדה מספרים על סטודנטית מצטיינת, מבריקה, מלאת חמלה, שהביאה אור לכל מקום אליו הגיעה.

אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק, ספד ואמר כי ''סתו הצטיינה בכל ועתיד גדול נשקף לה. סתו בוגרת תיכון 'אורט' קריית ביאליק, למדה בכיתת נחשון והיתה מצטיינת ואהודה. היא שירתה ביחידת 8200 היוקרתית. בשם תושבי קריית ביאליק אני שולח תנחומים כנים למשפחת הלוי היקרה''.

יובל דהן, חברתה של הלוי, ספדה: ''זוכרת אותך תמיד נעימה, חייכנית שקדנית. עדינה ומנומסת''. חברה נוספת, קמי זיסמן פרידמן, ספדה להלוי: ''סתווס, חברה שלי. כולך אור, קסם, כישרון וכל הטוב שבעולם בבת אדם אחת. אין מילים שיתארו את הכאב וההלם''.

הארוס של הלוי, מייק, נפצע באורח קל בתאונה. "סתוי שלי, אני כל כך מתגעגע. אני לא יודע איך להיות בלעדייך. רק רוצה אותך לידי פה. אני אוהב אותך עם כל הלב שלי", כתב מייק בחשבון הפייסבוק שלו.

רעיה טובול, מנהלת חטיבת הביניים 'דפנה' שבה למדה הלוי, סיפרה: "זוכרת את סתו כאילו סיימה רק אתמול את לימודיה בחטיבת הביניים. הייתה ילדה שמחה, תלמידה מצטיינת, תמיד מוקפת בחבריה סימונה, לינוי וניב. סתו היתה מוכשרת בתחומים רבים, אהבה את לימודי השפות הזרות ואת הלימודים בכלל. אהבתי אותה מאוד, את טוב ליבה, את הצניעות שבה ובעיקר את החיוך המקסים שלה. עקבתי אחר סתו לאורך השנים, שמחתי לראותה מצליחה בצבא והתגאיתי בהצלחתה בלימודי הרפואה. משתתפת בצער המשפחה ומוסרת את אהבתי לעדן וניב אחיה".

התאונה הקשה אירעה בתחילת השבוע סמוך לכפר קמארי באי סנטוריני ביוון. ככל הנראה במהלך הנסיעה הטרקטורון סטה מהכביש, פגע בעץ והתהפך. המשטרה היוונית פתחה בחקירה.