מזגן חדש
מזגן חדשטורנדו

מזגני VRF – מה זה אומר ואיך זה שונה ממה שאנו מכירים?

מזגני VRF הם מזגנים שעיקרון פעולתם הוא זרימת קירור משתנה, ומכאן גם שמם - Variable refrigerant flow. הכוונה היא ליכולתו של המזגן לשנות את התפוקה שלו בהתאם לטמפרטורה בחדר, כמו גם לספק תפוקה שונה מכל פתח מיזוג על אף שכל יחידות האיוד מחוברת למערכת עיבוי אחת. המזגנים האלו בשונה ממזגנים רגילים, אינם עוברים למצב השהייה כאשר טמפרטורת החדר מגיעה למידה הרצויה, אלא משנים את זרימת הקירור בהתאם לדרישה ולטמפרטורה בחדר.
מזגני VRF מציעים גמישות עיצובית גבוהה על ידי חיבור יחידות פנימיות שונות למנוע אחד, או מספר מנועים, בהתאם לתפוקה הנדרשת. עם בקרה מתקדמת, ניתן לשלוט בכל חדר באופן עצמאי לשיפור היעילות והנוחות וחיסכון בחשמל. מזגן VRF יכולה להשיג כוח סוס וזרימת אוויר לכלל חללי הבית.

מערכת מיזוג VRF מרכזית היא הפתרון הכי מתקדם שיש היום בשוק.
מזגני VRF פועלים בטכנולוגיית האינוורטר, כך שמתקיימים בהם כל היתרונות שיש למזגן אינוורטר. מזגני VRF יכולים להגיע לנתונים גבוהים יותר של כוח סוס, לעומת מערכות מרכזיות אחרות, כמו גם להזרים אוויר לעשרות פתחי מיזוג בניגוד למזגנים אחרים המוגבלים במספר הפתחים.

מהם היתרונות של מזגני טורנדו VRF?

מזגן VRF הוא מזגן שמחזיק ביתרונות כלכליים, עיצוביים ושימושיים רבים, בהשוואה לכל מזגן אחר. נוסף על כך, טורנדו VRF הוא מזגן המשלב הן את יתרונות הטכנולוגיה המתקדמת והן את האיכות והאחריות של חברת טורנדו על מוצריה. היתרונות האלו באים לידי ביטוי במספר דרכים:

  • בשל היכולות של טכנולוגיית ה'אינוורטר' לשלוט בתפוקת המזגן בהתאם לשינויי הטמפרטורה בחדר, היתרון המרכזי והראשון של מזגן VRF הוא החסכון הכספי שהוא מאפשר. הפעולה המדויקת של המדחס שמשנה את עוצמתו, מקטינה את צריכת החשמל בעשרות אחוזים וחוסכת לכם כסף באופן מהותי.
  • טורנדו VRF הוא מזגן שמותאם במיוחד לאקלים הישראלי, בזכות הטכנולוגיה שפועלת גם בתנאי קיצון וחוסכת את עלויות התיקונים שמזגנים רבים נדרשים להם במצבים דומים.
  • הנוחות המרבית שמציעים מזגני VRF נובעת גם מהאפשרות לחבר אותם למנגנון 'בית חכם' ולשלוט עליהם מרחוק. כמו כן, האפשרות לקבוע טמפרטורה שונה בכל חדר בנפרד, מקלה מאוד את מיזוגם של מבנים גדולים ומחולקים.
  • התקנה של מזגן VRF מאפשרת התחשבות בחלוקת המבנה לחללים בגדלים שונים על ידי התאמת עוצמת המיזוג בכל פתח מיזוג. נוספת על כך האפשרות להתאים את תצורת היחידה לכל חלל – אם מתאימה יחידה עילית או נסתרת.

עצבו את החלל המושלם עם מזגני VRF

מזגני VRF (Variable Refrigerant Flow) מציעים רמה גבוהה של עיצוב וגמישות אדריכלית הודות לאפשרויות היחידות הפנימיות השונות שלהם שניתן להתאים לצרכי החדר האישיים. בנוסף, ניתן להתאים אישית את היחידה החיצונית כדי לספק את הפלט הדרוש על ידי חיבור יחידות חיצוניות ופנימיות מרובות. עם מערכת בקרה מתקדמת, ניתן לשלוט בכל חדר בנפרד, מה שמאפשר יעילות ונוחות רבה יותר.

שומרים על איכות הסביבה עם מזגני VRF

אחרי כלל היתרונות הפרטניים האלו, חשוב לציין גם את ההיבט הסביבתי של בחירה במזגני VRF. החיסכון המשמעותי בחשמל הוא שינוי הכרחי ומצוין לסביבה. עוד נוסיף כי איכותו של המזגן מאפשרת למשק הבית להחזיק במערכת לאורך שנים ארוכות, וליהנות מבלאי מינימלי גם לצד שינויי אקלים דרסטיים.

בחירת יחידות VRF

כשבוחרים במזגן VRF חשוב לשים דגש על תכנון ההתקנה שלו. ברכישת טורנדו VRF תוכלו להיוועץ במהנדסים מוסמכים ולהסתמך על מגוון יחידות הפנים כדי להתאים את המערכת באופן מקסימלי לצורכי המבנה.

אם כן, ניתן להתרשם מהרכב היתרונות הייחודי של טכנולוגיית ה-VRF הן בהיבט האישי והן הסביבתי, ולהסיק לאור המידע שפורט כאן, כי גם כשמדובר על מזגני VRF, טורנדו מתעלה על המתחרות! אנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד הראשון בדרך לבחירה הנבונה ולהשאיר פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות באתר טורנדו