חנוכת סניף בני עקיבא בנוף ציון
חנוכת סניף בני עקיבא בנוף ציוןצילום: דוברות

ביום חמישי האחרון נחנך סניף של תנועת הנוער בני עקיבא בשכונת נוף ציון בירושלים.

זהו סניף ראשון של תנועת נוער בשכונה שצומחת וגדלה - כשהסניף החדש צפוי להיות "הבית" השני של הילדים ובני הנוער בנוף ציון.

האירוע נפתח בהפנינג לתושבי השכונה ובמפקד בו החלו הילדים לשנן את שמות השבטים בתנועה. לאחר מכן התקיים אירוע שיא בהשתתפות סגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה, מחזיק תיק הנוער בעיריה יהודה פרוידיגר, רבני השכונה הרב דוקי בן ארצי והרב דני ארגמן, מזכ"ל בני עקיבא יגאל קליין, רכז מחוז ירושלים נעם יעיש, הורים, חניכים ועוד. נציגי העיריה הבטיחו כי יפעלו לקדם מבנה לפעילות הסניף שיוכל לשמש את החניכים כבר בתקופה הקרובה.

צילום: דוברות
צילום: דוברות

מזכ"ל ''בני עקיבא'' יגאל קליין: "אנו מודים לעיריית ירושלים על ההירתמות והסיוע להקמת הסניף החדש. בשבוע של יום ירושלים מהנוף המיוחד של נוף ציון מרגישים את עוצמתו של הסניף הייחודי הזה שמצטרף למשפחת בני עקיבא וממשיך לכתוב את הפרק המופלא של גאולת ירושלים, אנו בטוחים שהפעילות בסניף תלך ותגבר ויחד בעזרת השם עלה נעלה".

סגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה: "תנועת בני עקיבא היא חלק מרכזי במערכת החינוך הבלתי פורמלית כאן בירושלים, אני שמחה לראות כיצד התנועה הוותיקה ממשיכה לצמוח בעיר ולהקים עוד סניפים שתורמים רבות למרקם החברתי בשכונות וכעת מגיעים גם לצבוע ולתרום בשכונת נוף ציון. חנוכת הסניף היא רק יריית הפתיחה של הפעילות ובעז"ה נקיים חנוכה נוספת של מבנה קבע שישמש את המדריכים והחניכים בפעילות".

צילום: דוברות
צילום: דוברות