יהונתן קליין
יהונתן קלייןצילום: יח"צ

גברים, רווקים, דתיים - נמצאים במצב הזוי ומתסכל של תקופה קשה, מאתגרת ורצון עז להגיע לסיום טוב, לזוגיות טובה, להגשמה עצמית.

יהונתן קליין מודע למצב ומכיר את התחושות מתוך הקליניקה שלו, והוא כאן כדי לספר לנו על משדר מיוחד ומעצים שהוא יוזם בדיוק בשביל אותם בחורים. הערב (שלישי) בשעה 20:00 בזום.

"הרווקות הזו היא חלק מאוד משמעותית מהמסע ולפעמים זה לוקח יותר זמן ממה מצפים והשאלה מה קורה בתקופה הזו" אומר קליין.

הערב בשעה 20:00 בזום. להרשמה להדרכה של יהונתן קליין >>

"הרבה רווקים שמגיעים אליי", מספר יהונתן, "מתארים מצב שבו הם מבולבלים, הם לא יודעים מה לעשות עם המיניות שלהם. הם מרגישים שהם מחכים לממש את הכח הזה, ועד שלא יגיעו לחתונה אין להם מה לעשות כל כך.

התקופה הזאת גם מחלישה את הכוונה שלהם, את היכולת שלהם כגבר לבוא ולהגיד זה מה שאני רוצה, לשם אני צועד! משהו בדרך שם מתחיל להישבר", יהונתן מתאר לנו את התחושות המבולבלות, הם מחכים שזה כבר יעבור, להגיע אל היעד להתחיל לחיות , להתחיל להגשים את עצמם ולבנות משפחה. וכשהמצב מתמשך מעבר למצופה הקושי הולך וגדל.

"בתקופה של רווקות מתמשכת, כאשר יוצאים, נפגשים, מרגישים שמשהו טוב קורה, מתחילים להתרגש, לבנות תוכניות ו- זה לא מתקדם… ועוד פעם ועוד פעם. זהו מצב שמוביל לשבירה, להססנות, לחוסר ביטחון עצמי", מסביר קליין. "אנחנו הרבה יותר חשדנים ושומרים על עצמנו. משהו מתחיל להתכווץ ולחשוש, ומתחילים לפתח כל מיני דפוסים והרגלים לא כ"כ בריאים עבורנו".

"העניין הוא, שאם מעמיקים פנימה ומבינים את המהות שלנו כגברים - גם בלי קשר למערכת יחסים זוגית - אנחנו הופכים להיות מגנט רב עוצמה שמצליח לראות את היעדים שלו, לראות את המטרה שלו, ולהתחיל לצעוד להגשים את עצמנו".

וכשאנחנו לא עושים את זה, הכוחות שלנו, כוח הגברא שלנו, האימון של הביטחון, תחושת המסוגלות שלנו הולכים ונפגעים באופן משמעותי, ולפעמים אפשר להגיע כבר לזוגיות ממקום קצת עייף, לא מאמין. וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים למנוע".

יהונתן קליין מזמין את הבחורים שנמצאים על סטטוס "רווק" למשדר מיוחד ועוצמתי - איך אנחנו, גברים, רווקים, יכולים לקחת את הכח הגברי, ולנתב אותו ליצירת אנרגיה של חיבור והתמסרות.

הזום יתקיים הערב בשעה 20:00 בזום. להרשמה ישירה לחצו כאן.