ספר תורה
ספר תורהצילום: מנדי הכטמן, פלאש 90

כזו הזדמנות עוד לא הייתה: כל הנרשמים כעת להגרלת יד לאחים על ספר התורה, ייכנסו מיידית ל"הגרלת ביניים" שתערך הלילה ב-22:00 על פרס כספי בסך 100,000 שקלים במזומן.

בנוסף להגרלה על 100,000 שקלים במזומן, תיערך היום הגרלה על פרסים יקרי ערך נוספים: 1) חופשה זוגית במלון המפואר 'ניר עציון' (שני זוכים). 2) ש"ס שוטנשטיין, הסט השלם, המהדורה הגדולה בשווי 7,000 שקלים. 3) שואב-שוטף מבית 'טינקו' (שלשה זוכים).

להצטרפות להגרלה לחצו כאן

ההגרלה על ספר התורה תיערך בעז"ה במהלך השבוע - ביום רביעי ד' בסיון (24.5.23 למניינם) ומהמוקד הטלפוני נמסר כי למרות הגדלת מספר הקווים של המוקד, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם ככל האפשר הן בשל מספר המצטרפים המוגבל והן בשל הלחץ הצפוי בימים הבאים.

במסגרת הזכייה הגדולה בספר תורה, יזכה העולה בגורל גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, במימון תהלוכת הכנסת ספר התורה, בסעודת המצווה ואפילו ברכישת בגדי שבת לכל המשפחה לרגל המעמד...

לשאלת רבים: המחזיקים בתרומה בהוראת קבע לפעילות יד לאחים יכנסו בחינם לשתי ההגרלות, אחרי שיזינו במערכת יד לאחים את הקוד האישי המיוחד שנשלח בימים אלו לביתם במכתב מיוחד. מי שאינם רשומים ורוצים להיכנס להגרלה הנדירה מוזמנים כאמור לחייג למוקד ההרשמה המיוחד או להיכנס לאתר הארגון.

להצטרפות להגרלה לחצו כאן