אלון חזן. מאמן הנבחרת הבוגרת
אלון חזן. מאמן הנבחרת הבוגרתצילום: פלאש 90

בעוד קצת פחות מחודש תנסה נבחרת ישראל להתאושש מפתיחת הקמפיין האירופי, מוקדמות יורו 2024, אותו פתחה ברגל שמאל עם תיקו ביתי מאכזב מול נבחרת קוסובו ותבוסה בשוויץ.

היום (ראשון) פרסם מאמן הנבחרת אלון חזן את סגל השחקנים שיעמדו לרשותו לקראת המשך הקמפיין וצמד המשחקים הבאים של הנבחרת.

ב-16 ביוני תתארח הנבחרת הישראלית אצל מקבילתה מבלארוס וכעבור שלושה ימים תארח את הנבחרת החלשה ביותר בבית אנדורה. מדובר בצמד משחקים קלילים עבור הנבחרת שחייבת לצבור את כל מלוא הנקודות האפשריות בכדי להישאר בתמונת ההעפלה לטורניר אירופי ראשון גדול אי פעם וטורניר בינלאומי יוקרתי ראשון מאז מונדיאל 1970 במקסיקו.

מי שיעמדו לרשות חזן בצמד המשחקים יהיו הליגיונרים הבולטים של הכדורגל הישראלי המשחקים בליגות השונות באירופה, החל מהקפטן אלי דסה, דרך דורון ליידנר ועד אוסקר גלוך ומנור סולומון.

יש לציין כי גלוך זומן לסגל הנבחרת הבוגרת לאחר שקבוצתו האוסטרית רד-בול זלצבורג לא שחררה אותו למונדיאליטו שיחל הערב בארגנטינה בו תיקח נבחרת הנוער של ישראל חלק לראשונה אי פעם בהיסטוריה.

מי שעומדים במרכז הזימון אלו מוחמד אבו-פאני שחקנה של מכבי חיפה שחזר לנבחרת לאחר סערה שעורר ומגנה של בית"ר ירושלים אבישי כהן שהצטיין העונה במדי בית"ר.

גם עאיד חבשי שירד ליגה עם עירוני קרית שמונה נכלל בסגל, לעומת מיגל ויטור בלמה של הפועל באר שבע שפצוע ונגרע כרגע מסגל הנבחרת.

הסגל המלא

שוערים: דניאל פרץ, עומרי גלזר, יואב ג'רפי.

הגנה: דורון ליידנר, אבישי כהן, עאיד חבשי, אלי דסה, אופיר דוידזאדה, שגיב יחזקאל, שון גולדברג, רז שלמה.

קישור: אוסקר גלוך, דולב חזיזה, גבי קניקובסקי, דור פרץ, רמזי ספורי, מוחמד אבו פאני, דן גלזר, מנור סולומון, נטע לביא.

התקפה: ליאל עבדה, תאי בריבו, שון וייסמן, דין דוד.