רגלנד הערב מול גליל עליון. בלתי ניתן לעצירה
רגלנד הערב מול גליל עליון. בלתי ניתן לעצירהצילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

עולה ראשונה לחצי גמר הפלייאוף בליגת ווינר סל. רק שלוש פעמים בתולדות הפלייאוף העליון, התאוששה קבוצה משני הפסדים רצופים בתחילת הסדרה והצליחה לנצח אותה. לצערה של גליל עליון, זה לא קרה גם לה.

אחרי שבעונה שעברה הגיעה גליל עליון להיכל הטוטו שבחולון למשחק השלישי בסדרת רבע גמר הפלייאוף מול הפועל חולון המקומית בתוצאה של 0:2 בסדרה וכבר ברחה ליתרון מוקדם של 16 נקודות באמצע הרבע השני, אך עד לסיום איבדו את היתרון והפסידו בדרך להדחה ברבע הגמר, הערב (שני) התסריט חזר על עצמו בדיוק כמו אז.

שוב היה זה במשחק השלישי בסדרת רבע גמר הפלייאוף בין חולון לגליל עליון, משחק שהתקיים בהיכל הטוטו שבחולון כאשר האלופה הסגולה הגיעה אליו עם מאזן 0:2.

גליל עליון הציגה משחק אדיר כאשר כבר בפתיחה עלתה ליתרון ואחרי שלושה רבעים צמודים הצליחה לפתוח שוב יתרון בפתיחת הרבע הרביעי והמכריע. חולון הציגה אופי של אלופים ובעיקר כוכב אחד גדול של קבוצה אלופה - ג'ו רגלנד.

הרכז האמריקאי צלף 31 נקודות ועם רבע רביעי בו קלעה חולון כולה 27 נקודות מול 22 בלבד של גליל עליון, היה זה לבסוף שוב אותו התסריט כמו שנה שעברה - חולון מנצחת את המשחק הערב בתוצאה 88:97 ולמעשה בדיוק כמו שנה שעברה מנצחת גם את כל שלוש המשחקים בסדרה ועולה לחצי גמר הפלייאוף של ליגת ווינר סל שם תשחק מול המנצחת בסדרת חצי הגמר בין מכבי ת"א להפועל באר שבע/דימונה. זה שוב ייגמר עם תואר האליפות?