יעקב ברדוגו
יעקב ברדוגוצילום: Yonatan SIndel/Flash90

פרשן ערוץ 14 יעקב ברדוגו התייחס לכוונתו של מפקד גלי צה''ל החדש, דני זקן, לחולל שינויים דרמטיים בלוח השידורים של תחנת הרדיו הצבאית.

ב"דה-מרקר" דווח כי זקן מתכנן להדיח שדרים ותיקים כמו רזי ברקאי, רינו צרור ויעל דן.

ברדוגו אמר לרדיו גלי ישראל: "אני בתביעה נגד גלי צה"ל אבל התביעה המרכזית שלי נגד מפקדת התחנה ונגד גנץ. אני מבין שרזי ברקאי שכבר יצא לפנסיה - זועמים מדוע מתכוונים לשחרר אותו. ורינו צרור שכבר חצה את גיל 70 בודקים לגביו. זו תחנה של אבא שלהם, אנחנו מבינים איך זה עובד. אם זה ככה - צריך לסגור את התחנה''.

ברדוגו שהודח מגלי צה''ל על ידי המפקדת הקודמת גלית אלשטיין טען כי "מיום שעזבתי את גלי צה''ל רייטינג התחנה בירידה, בוודאי בתכנית שלי. אם לגלית אלשטיין, שלא עשתה צבא, היה מותר להדיח אותי, ולדני זקן אסור לעשות שינויים מקצועיים - אנחנו מבינים איפה אנחנו נמצאים וצריך לסגור את התחנה".

דני זקן
דני זקןצילום: דוברות גלי צה"ל

כזכור, השינוי הראשון שהביל דני זקן בתחנה הצבאית התרחש בשבוע שעבר. זקן החליט להפסיק בשבועות הקרובים את שידור מהדורות החדשות של ערוצי הטלוויזיה בשעה 20:00, בגלי צה"ל, שכיום מועברות מהערוצים 12 ו–13 לסירוגין.

בגלי צה''ל הסבירו: ''הדבר נולד מתוך שאיפה ליצירת תוכן עצמאי ומקורי של התחנה בשעה האמורה, בהמשך יפורסמו פרטים נוספים אודות הרצועה החדשה''.