בני הזוג אבישג ויחזקאל הלפרין יצאו ללא פגע מתאונת דרכים שהתרחשה בכביש 1 בערב החג, בעת שעשו את דרכם לירושלים.

זה קרה לאחר שהתנועה בכביש האטה, ונהג רכב שמסיבה מסויימת לא שם לב להאטת התנועה, התנגש מאחור ברכב האאודי של בני הזוג הלפרין, כשהוא נוסע במהירות של כמה עשרות קמ"ש.

הזוג הטרי, ילדיהם של איש העסקים שמוליק הלפרין וננה הלפרין, תמי ושוקי סלומון, החליטו לאחר התאונה לשנות את כיוון הנסיעה ולשהות במהלך החג במחיצת הוריה של אבישג סלומון.

"נסענו לירושלים עיר הקודש לקראת החג", סיפר יחזקאל הלפרין בשיחה עם ערוץ 7. "שעתיים לפני החג יצאנו מהבית. נסעתי בנתיב השמאלי כשהרכב מלפניי התחיל להאט. אנחנו מאטים ופתאום אני רואה במראה הקדמית את הרכב מאחורי נותן גז ואין לי לאן לזוז".

הלפרין תיאר את רגע התאונה. "פתאום בום", סיפר. "הוא נכנס בנו בצד האחורי, בצד הימין. אשתי ישבה בצד הימני. היא חטפה מכה. יצאנו ובדקנו, ב"ה לא קרה משהו רציני, היא הייתה בחרדה. החלטנו שאנחנו חוזרים לחג להורים של אשתי בבני ברק. יש קצת כאבים אבל ב"ה הכל בסדר".

והנהג הפוגע מצידו, לקח בנתיים אחריות. "הוא אמר שהוא מתנצל ושהוא אשם ולא הסביר מה קרה", אמר. "איש הביטוח משה רוט מטפל בכל העניינים".

אבישג סלומון, יחזקאל הלפרין
אבישג סלומון, יחזקאל הלפריןצילום: אלעזר פיינשטיין

כפי שפורסם, לפני כחודשיים נישאו בני הזוג הלפרין באירוע יוקרתי שנערך באולמי 'אמארה' בנס ציונה בהפקתו של מיכאל כפלין. באירוע השתתפו אדמו"רים, אישי ציבור, אנשי עסקים, ידוענים ובכירי תעשיית המוזיקה היהודית. בסידור חופה וקידושין כובד הרב הראשי לשעבר הרב ישראל מאיר לאו.

על החלק המוזיקלי שהפיק מוישי ביכלר הופקדו המוזיקאים: עמירן ואריק דביר, חיים ישראל, אוהד מושקוביץ, שולי רנד, ארי היל, רולי דיקמן, יואלי דיקמן, יובל טייב, משה דוויק, ישי לפידות, אבי מילר, משה וינטרוב, אהרל'ה נחשוני, קובי ברומר, יוסי ברגר ומקהלת 'נשמה' ואב הכלה שוקי סלומון.

במהלך האירוע חולק לכל המשתתפים ש"ס משניות מהודר - ללמוד במסגרת 'דף היומי משניות', מיזם שהפך לציפור נפשו של אב החתן התורם הידוע שמוליק הלפרין.