אילה בן גביר ומירב כהן
אילה בן גביר ומירב כהןצילום: מאיר אליפור וערוץ 7

אילה בן גביר, רעייתו של השר לביטחון לאומי טוענת כי חברת הכנסת מירב כהן (יש עתיד) מפיצה רוע ושקרים לאחר שכתבה כי היא מעורבת במחאה שקוראת לאיים ולפגוע בצועדים ב"מצעד הגאווה".

"תיראו מופתעים", כתבה מירב כהן אתמול, "בנצי גופשטיין אורח הכבוד של הכנסת בכל יום שני ואיילה בן גביר, אשתו של השר שתפקידו להגן על כל אזרח גם אם בחר בדרך חיים שונה, מעורבים במחאה שקוראת לאיים ולפגוע בצועדים במצעד הגאווה הירושלמי. דווקא בגלל זה חשוב להגיע ביום חמישי הקרוב למצעד המרגש הזה, אני אהיה שם".

אילה בן גביר הגיבה לדברים וכתבה: "מזל שיש לך חסינות, כי כמות הטמטום, הרוע והשקרים שאת מייצרת מדהימים בהיקפם. אני לא מעורבת בשום איום ובשום מודעה, ואת יכולה להגיע לאן שבא לך ביום חמישי בלי לשקר. ובדרך תעברי לקחת את השכל, הוא נפל לך".

בתוך כך משטרת ירושלים השלימה את היערכותה למצעד שיתקיים ביום חמישי הקרוב, 1.6.2023. המצעד ייצא מגן הפעמון דרך מרכז העיר עד לגן העצמאות, שם יתקיים הפנינג הסיום.

בשל קיום המצעד – יהיו הסדרי תנועה חלופיים במרכז העיר, כבישים ייחסמו לתנועה גם בתוואי המסלול וגם בצירים המקבילים וצפויים עומסים כבדים באזור כולו.

כאלפיים שוטרים, לוחמי מג"ב גלויים וסמויים ומתנדבים, בפיקודו של מפקד המחוז ניצב דורון תורג'מן, יפעלו לאורך ציר הצעדה, בשטחי הכינוס וברחובות הסמוכים לשמירה על בטחון המשתתפים, שמירת הסדר הציבורי והכוונת התנועה.