הרב יגאל לוינשטיין, ראש מכינת בני דוד מסביר בסרטון שמפרסם ארגון חותם כיצד פועלים ארגוני הלהט"ב לשינויי פני החברה בישראל.

"תנועת הלהט”ב חרטה על דגלה את הרצון לשנות את פני החברה. זאת מטרת העל שלה - לנרמל את הלא נורמלי, זו מהפכה ואנחנו לא מסכימים איתה, אנחנו חושבים שזה חלק מתהליך פירוק של החברה. תנועת הלהט”ב משתמשת בכל טכניקה כדי להשיג את מטרתה ובעיקר משתמשת בקושי ובסבל של אנשים הסובלים מהנטייה, כדי על גבם לרכב וכדי לעשות את המהפכה החברתית, לא טובת האנשים לנגדם אלא הרצון לשנות את פני החברה", אומר הרב.

הוא מביא בסרטון דוגמא לשיטת ההשתקה בה פועלים ארגוני הלהט"ב כנגד פסיכולוגים אשר רוצים לסייע לאנשים בעלי נטיות להט"ב להתמודד עם הנטייה: "בחוזר מנכ”ל שהופיע שנה שעברה על-ידי שר הבריאות לשעבר ניצן הורוביץ נכתב שנטיות הפוכות זה לא בעיה, ובעל הנטייה הוא אדם רגיל ונורמטיבי. יותר מכך, הם כותבים בחוזר מנכ”ל שאין שום מחקר שמראה שיש אפשרות לשנות את נטייתו של האדם, כך הוא נולד, אי אפשר לשנות. יוצא מכך שמי שרוצה לשנות - הורס ופוגע, אז המסקנה היא שלפסיכולוג אסור לתת טיפול. אלא שבשנת 2011 הסתדרות הפסיכולוגים בישראל אומרת שני דברים שלא בהכרח עולים בקנה אחד עם המסקנה. הם אומרים שזה שאין מחקרים שטיפולים מועילים בשל התקינות הפוליטית שמקשה על אפשרות למימון או פרסום מחקרים בדבר יעילותם האפשרית של טיפולים פסיכולוגיים להתאמת גוף ונפש, כלומר האג'נדה מונעת פרסום ומחקר, יש מישהו שיש לו עניין למנוע מחקרים אמתיים".

"בנוסף, כותבים הפסיכולוגים, כי פסיכולוג המקבל אדם שחש עם נטייתו אי נוחות והוא אדם דתי שזה בניגוד לאמונתו, חייב לכבד הפסיכולוג את ערכיו ואמונתו של מטופל ולעזור לו בהתאם. על שתי ההנחות האלה הפסיכולוגים חולקים, רק את זה לא יספרו לכם יסתירו את זה מכם כדי לנרמל את התופעה", הוא מסכם.