רכבים
רכביםצילום: PIXABAY

ידעתם שיש דרך מובטחת לשפר את מראה המכונית שלכם, לתרום לביצועים שלה ואפילו להעלות את מחירה בשוק? מה הדרך? ובכן, דיטיילינג הוא מונח כולל למגוון שירותים לניקוי ולהגנה על הרכב שלכם. דיטיילינג הוא הרמה הגבוהה ביותר של שמירה של הרכב שלכם וממש כמו כל תחום בו מיומנות וניסיון הכרחיים – גם כאן מומלץ לבחור בדיטיילינג מקצועי בתשלום. אצל Detail Bear תקבלו את היתרונות של ידע, מומחיות וניסיון וטיפול יסודי ואיכותי עבור המכונית שלכם.

מה זה דיטיילינג?

דיטיילינג הוא מונח ששאלנו מהשפה האנגלית, משמעו התעכבות וטיפול בכל פרט ופרט. תהליך דייטלינג לרכב שלכם מבטיח טיפול בכל פרט וחלק ברכב אבל מתייחס גם לשלבים הנכונים והמפורטים של הטיפול. אם בשטיפת רכב, תקבלו סיבון ושטיפה, בתהליך דיטיילינג אפילו שטיפת הרכב נעשית במתן תשומת לב מלאה לכל שלב, החל מהסרת מזהמים כבדים עם זרם מים, עבור בהקצפה עם חומרים ייעודיים לפירוק מזהמים וניגוב מהיר וזריז. אבל זה לא נגמר כאן – דיטיילינג הוא שירות מותאם אישית והמשך הטיפול והטיפוח ברכב יכול לכלול גם ניקוי עם פלסטלינה לרכב, פוליש מקצועי, מריחת ווקס והרכבת ציפויים לרכב מסוגים שונים כמו ציפוי PPF, כמו ציפוי ויניל לרכב שיכול לכלול גם חידוש צבע לרכב, ציפוי לרכב נגד שריטות ואפילו ציפוי ננו קרמי לרכב.

ומה עם פנים המכונית?

יכול להיות שאתם קוראים את המאמר הזה ולא מבינים למה אתם זקוקים לציפוי ננו לרכב או בכלל לדיטיילינג – אבל אנחנו כאן כדי להסביר: דיטיילינג לרכב הוא תהליך חידוש הרכב והגנה מפני נזקים אפשריים אבל לא רק. דיטיילינג מתייחס גם לפנים הרכב. סדנה מקצועית לדיטיילינג יודעת להציע גם חידוש של חלקי הפלסטיק בתא הנוסעים, נטרול ריחות בעייתיים בעזרת טיפולים חדשניים, טיפול באקוסטיקה על ידי בידוד אקוסטי לרכב , השחרת חלונות לרכב במידת הצורך ואפילו טיפולים בריפודים של מושבי הרכב. יכול להיות שאתם לא חשבתם על כל הפרטים אבל בעולם הדיטיילינג חשבו על הכל.

מי צריך דיטיילינג?

דיטיילינג גורם לרכב שלכם להראות טוב יותר, לנסוע טוב יותר ולהעניק לכם ולנוסעים בו חוויית נסיעה משופרת ומהנה. ישנם בעלי רכבים שדואגים להעניק לרכב שלהם טיפול דיטיילינג תקופתי על מנת להבטיח שהיא תיראה ותריח נהדר. קבוצה נוספת שמקפידה על דיטיילינג של הרכב היא נהגים מקצועיים. גם משום שהם מארחים נוסעים זרים ברכב שלהם, חשופים לתקלות ולתאונות יותר מהנהג הממוצע ונמצאים רוב הזמן, בתנועה, על הכביש. בקבוצה זו ניתן למצוא נהגי מוניות ומיניבוסים, נהגים פרטיים, רכבי הסעות ועוד. בנוסף, טיפול דיטיילינג הוא טיפול מושלם עבור רכב שעומד בפני מכירה. ביקור בסדנת דיטייילינג תגרום לרכב להיראות, להריח ולנסוע היטב ועל ידי כך תעלה את הערך שלו ותהפוך את המכירה לכדאית יותר עבורכם.

כמה זה עולה לנו?

כפי שציינו, דיטיילינג הוא שירות בהתאמה אישית. לכל סוג רכב ולכל סוג של לקוח מתאימה חבילה שונה של שירותי דיטיילינג. לאחר שתערכו בירור בין קרובים ומכרים, תשוו מחירים ותקראו ביקורות, תגלו כי דיטיילינג Detail Bear  הוא המקום המושלם לטיפול למכונית שלכם. בשלב הזה, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי שיתאים את הטיפול לצרכים ולרצונות שלכם. לפני תחילת הטיפול תקבלו גם הצעת מחיר מפורטת ולאחר שתשאירו את המכונית אצל הצוות המקצועי והמיומן, תחזרו לאסוף את המכונית שלכם ותופתעו לראות כמה גדול השינוי – מספרים שאחרי טיפול דיטיילינג כזה, יש כאלה שמוותרים על מכירת המכונית משום שהתאהבו בה שוב, כמו כשהייתה חדשה.