הובלות
הובלותצילום: FREEPIK

כולם יודעים שמעבר דירה זה פרויקט של ממש, אבל לא הרבה יודעים עד כמה חברת הובלות מקצועית ואמינה יכולה לשנות לטובה את חווית מעבר הבית שלכם.. כל כך הרבה ארגון וסידורים קשורים במעבר דירה ובין היתר תצטרכו כמובן מובילים מקצועיים שיטפלו בתכולת הדירה ביום המעבר. חשוב מאוד לא להתפשר על חברת הובלות טובה עם המלצות  לבצע את ההובלה עם חברת הובלות מקצועית. בשביל זה אנחנו כאן! שניר הובלות מבטיחים לכם תבלו את השירות המסור והטוב ביותר לאורך כל המעבר. 

ודאי שמעתם על יותר ויותר מצבים בהם לקוחות התאכזבו או נפגעו מחברת ההובלות שסיפקה להם שירות. לצערנו יש לא מעט הובלות שמסתיימות עם נזקים לחפצים ולריהוט, לוחות זמנים שמשתבשים עקב איחורים או הברזות של מובילים, וכמובן, בקשות מפתיעות לתוספת תשלום בדקה התשעים בשל המצאות שונות.

תסכימו איתנו שמעבר הדירה או הבית יכול להפוך לסיוט או להתנהל ביתר קלות, והרבה תלוי בחברת ההובלות האחראית על העבודה. בחברת שניר הובלות תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם מתנהלים עם מובילים מיומנים, אמינים ומקצועיים.

ומה עושים כאשר צריכים שירות הובלות קטנות?

חברת שניר הובלות מבצעת גם את כל סוגי ההובלות הקטנות ללא דופי ובצורה מקצועית. פעמים רבות חברות הובלה גדולות לא יהיו הגורם הנכון לביצוע הובלה קטנה יחסית כיוון שרבים מהם מתעסקים בהובלות גדולות ולא משתלם להם להקצות צוות לביצוע הובלה קטנה. כיום ישנן מספיק חברות הובלה אשר מציעות שירותי הובלות קטנות. במידה ואתם מעוניינים להעביר רהיט מסוים או תכולה מצומצמת, אל תתפשרו על מוביל, פנו אל חברת שניר הובלות לשירותי הובלה מקצועיים ואמינים, ותקבלו את השירות הטוב ביותר גם אם מדובר בהובלה קטנה וקצרה.  יש לציין שבחברת שניר הובלות מציעים שירות נוסף של פירוק והרכבה במידת הצורך, כך שגם בעניין זה תוכלו לקבל מענה הולם ולא תצטרכו להזמין ספק שירות נוסף.

אין סיבה להתפשר על איכות העבודה של המובילים, או על המקצועיות והמיומנות שלהם במקרה ומדובר בהובלה קטנה. כדאי לבחור חברת הובלות מקצועית שמספקת שירות לכל סוגי ההובלות ובפרט להובלות קטנות, ולא פחות חשוב, שגם המחיר יהיה משתלם והגיוני לכל הובלה בכל סדר גודל או היקף. 

הובלת דירה עם מנוף 

כאשר יש לכם הובלה בהיקף גדול או במידה ואתם עוברים אל דירה במגדל או בבניין גבוה וגם אם אתם צריכים להעביר ריהוט גדול או כבד שלא מומלץ לפרקו ולהרכיבו מחדש , הפתרון המושלם לביצוע העבודה הוא שימוש במנוף. בעזרת המנוף המובילים יעבירו את התכולה ליעדם החדש במהירות. 

אל תחשבו שהזמנת שירותי מנוף היא פריבילגיה. פעמים רבות השימוש במנוף דווקא יחסוך לכם כסף ויתברר כהוצאה משתלמת. תחשבו על זה, לא תצטרכו לדאוג לפירוק והרכבה של פריט ריהוט מתוחכם או רגיש,  הודות למנוף תוכלו להיות בטוחים שכל רהיט יועבר בבטחה, וכמובן שבמקרה ומדובר בפריטים אשר דורשים צוות מיוחד ו/או זמן העמסה, פריקה והובלה ארוכים יותר, תיאלצו לשלם על השירות בהתאם.

הובלה עם מנוף מתאימה מאוד במצבים שההובלה מיועדת לקומה גבוהה, באם חדר המדרגות אינו מאפשר כניסה ושינוע בטוח ונוח של הרהיטים, במידה ואין בבניין מעלית או שישנה מעלית אך היא קטנה מדי ואינה מתאימה (אינה מעלית משא). עם המנוף הרהיטים יועברו לדירה בקלות בדרך מהירה ונוחה מבחינה לוגיסטית, כמו דרך המרפסת או חלון גדול. כך תבטיחו שהרהיטים והחפצים הארוזים שלכם יגיעו ליעדם ללא כל פגע. אין ספק שמדובר בשירות שבמקרים מסוימים הוא בגדר הכרח ובמקרים אחרים, הוא פשוט עדיף ומשתלם מכל בחינה.

מחפשים הובלה? פנו בוואטסאפ: 0524492267