הובלות
הובלותצילום: FREEPIK

חברת שניר הובלות מבצעת את כל סוגי ההובלות באזור המרכז, השרון וגוש דן. מלבד שירותי הובלות קטנות במשאיות, ישנן אופציות נוספות בעלויות מוזלות לביצוע הובלות קטנות באופן עצמאי כגון השכרת נגררים, השכרת טנדר, וישנה האפשרות גם  לקבל שירות נרחב ומלא לביצוע ההובלה, אם תבחרו בשירות המלא כמובן שתוכלו להיות רגועים יותר בזמן שההובלה מתבצעת. 

גם אם ההובלה היא בסדר גודל שאינו גדול לא תמיד היא קלה או פשוטה לביצוע.  בקשו להיוועץ בחברה גם בנוגע לשירותי אריזה, פירוק והרכבה או לשימוש במנוף להובלת רהיטים כבדים או ציוד מיוחד, אחסון חפצים לתקופות קצרות או ארוכות לפי הצורך ועוד.

הובלה קטנה במחיר שלא יקרע את הכיס

חברת הובלות במרכז שיכולה לבצע הובלה קטנה בצורה חכמה – כלומר שאופן השינוע לביצועה אכן תואם את הצורך, לא אמורה לעלות לכם  ביוקר או לכל הפחות אמורה לעלות בהתאם ולא יותר מכך. רוצים למצוא פתרון מקצועי וגם זול לביצוע הובלה בהיקף קטן?  הדבר אפשרי בהחלט. כאן אתם פשוט צריכים לדעת מהן האופציות העומדות בפניכם.  פנו אלינו לחברת "הובלה לי" ונשמח לתת לכם ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. 

צריך לדעת שהובלה קטנה יכולה להתבצע באמצעות מספר  דרכים. הדבר תלוי מאוד בהיקף התכולה המועברת. 

אם כך, ישנן דרכים זולות בהרבה משימוש במשאית הובלה כשמדובר בשינוע פריטים בודדים או תכולה מצומצמת לדוגמא: השכרת טנדר או השכרת נגרר לאוטו -  במקרה כזה ביצוע ההובלה נעשה עצמאית על ידי הלקוח. כל מקרה לגופו, בין אם אכן יש צורך בצוות מובילים והסתייעות במשאית ובין אם השכרת טנדר והובלה עצמאית תהיה מספיקה,  אנו מבטיחים להציע לכם את המחיר הזול והנוח ביותר עבור השירות.

מחפשים חברת הובלות במרכז בשביל הובלה קטנה?, אם באמת קיים צורך במובילים מקצועיים לביצוע העבודה, נהיה כנים אתכם גם אם תתעקשו להשכיר נגרר או טנדר ולעשות את ההעברה בעצמכם. עובדה בשטח שצריך לקחת בחשבון ולא מעט אנשים מתעלמים ממנה היא זה שאפילו אם ההובלה היא קטנה ונראית פשוטה לביצוע זה לא תמיד המצב. אנו נציע לכם את הפתרונות ההולמים לכל מצב על פי ניסיוננו ודעתנו המקצועית, ונתן את המחירים הטובים והנוחים ביותר לביצוע ההובלה בהתאם לסוג העבודה הספציפי.

כמו כן, נשמח לייעץ לכם בכל הקשור לשירות אריזה או להסתייעות במנוף לצורך ההובלה וכמובן שגם בנוגע לשירות אחסון תכולה למשך תקופה קצרה או ארוכה.

הובלות קטנות באזור מרכז

באזור המרכז  ישנן ערים גדולות וצפופות כגון תל אביב. צעירים רבים עוברים דירות בתכיפות גבוהה יחסית בתוך תל אביב ולפעמים מדובר במעבר דירה למרחק של קצר של כמה רחובות או אפילו כמה בניינים אך עדיין לא ניתן להעביר את הדברים ברכב או ברגל ויש צורך בביצוע הובלה קטנה זולה ויעילה כדי לבצע את המעבר. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לחברות המציעות שירותי הובלות קטנות יהיו פתרונות לוגיסטיים להציע לכם  לביצוע ההובלה 

גם אם בחרתם בשירות זול יחסית של הובלות קטנות זה לא אומרת . תוכלו לפנות אל שניר הובלות – חברת הובלות במרכז, המספקים שירות  של הובלות קטנות במחיר נוח ועדיין לקבל שירות מקצועי לחלוטין. כמו כן שווה לכם לחשוב היטב ולהיוועץ עם נציג מחברת הובלות קטנות  משום שיש פעמים בהן השכרת נגרר יכולה להיות עדיפה ומשתלמת משום שזוהי האופציה הנוחה והיעילה ביותר הנכון ביותר לסוג ההובלה שאתם צריכים באופן ספציפי.  

תמיד רצוי לקרוא לחברת הובלות קטנות שעובדת באזורכם, סביר להניח שהשירות יהיה זמין יותר ותוכלו לתאם את ההובלה לכל מועד שתרצו.

מחפשים חברת הובלות במרכז? צרו קשר בוואטסאפ: 0524492267