שלומי פולמן מ-פרוייקט 252
שלומי פולמן מ-פרוייקט 252צילום: ערוץ 7

המאמן שלומי פולמן מתייחס לעמידה מול הלא נודע בדרך לקבל החלטה בצמתים משמעותיים.

שאלת ה-"מה יהיה?" פוגשת רבים מאיתנו בהזדמנויות שונות. במקרים רבים השאלה נותרת באוויר ללא כל משמעות מעשית, אך כשנמצאים לקראת קבלת החלטה משמעותית, כמו חתונה, לשאלה זו יש משקל רב עבורנו.

לעיתים, השאלה הנפוצה לקראת עתידנו של-"מה יהיה?" מודעת לנו ומדוברת, אך לעיתים נשארת בתת המודע כתחושת ספק מעורפלת והרגשת תקיעות מעיקה.

אז מה נענה לעצמנו ולסובבים אותנו כאשר נזהה שזו השאלה המעכבת את הבחירה או הפעולה הבאה שלנו?

לצערנו, חוסר התמודדות עם חששות אלו ישאיר אותנו מקובעים ללא יכולת להתקדם. אך ראשית נאמר שיהיה טוב! למה יהיה טוב? כי העולם בגדול הוא טוב, ורוב האנשים בו טובים. "הרוב טוב - והרוב קובע!"

נוסף על כך, נוכל להאמין גם שבעזרת השם יהיה טוב, כי יש מנהיג לעולם והוא מנהל את עולמו לטוב או למוטב ואנו רק נעשה את ההשתדלות שלנו לא לקלקל.

ישנם גם כלים ותובנות שיכולים לסייע לנו להשתחרר מתחושת התקיעות והספק של שאלת ה-"מה יהיה?". לדוגמה, נוכל להיעזר בחקר הצלחות קודמות ובחינת הכישורים שלנו שהובילו להצלחות עבר אלו. הביטחון ביכולות שלנו על בסיס ניסיון העבר מלמד אותנו ש-"גם בצומת הזו שכעת לפני אני יכול לגמרי להצליח".


ביום רביעי הקרוב, במפגש המקוון של פרויקט 252, המאמן שלומי פולמן ישתף בכלים מעשיים לקבלת החלטות. כלים אשר עוזרים להתמודדות עם החששות החבויים בתהליך החתונה עצמו ומקלים על הדרך המשמעותיות מהפגישה הראשונה - עד לחופה עצמה ואף אחריה.

המרצה שלומי פולמן, מנבחרת המאמנים של פרויקט 252, יעביר שיעור לחברי הפרויקט בנושא: "התמודדות עם חששות וספקות לקראת החתונה".

עוד לא הצטרפתם לפרוייקט 252? לחצו כאן להצטרפות מהירה >>