ספידייט בזום
ספידייט בזוםצילום: פרוייקט 252

פרוייקט 252 מוציא לדרך שוב את האירוע שגרף הצלחות רבות - "זום הספידייט" הגדול.

"זה אירוע היסטורי", אומר גבי דניאל, מנהל התוכן בפרויקט. "לאחר שבעה אירועים מוצלחים כאלו שקיימנו בעבר, בהם הצלחנו להפגיש מאות פנויים ופנויות להיכרות ראשונית, הבנו דבר אחד - זה עובד. אירוע הספידייט בזום נותן הזדמנות משמעותית למציאת זוגיות"

האירוע הקרוב יתקיים הערב, יום חמישי (8.6.23) בשעה 20:00 באמצעות מערכת מיוחדת של חברת corona crush. המערכת בנויה על אלגוריתם חכם שסורק את מאגר הנתונים הענק ומביא לכל אחד מהנרשמים רשימה של מועמדים פוטנציאלים עם התאמה הדדית ליצירת שידוך לפי טופס ההרשמה.

בערב האירוע כל אחד מהנרשמים ישב מול הזום ויצא לסדרה שלמה של דייטים כאשר כל דייט אורך כ-7 דקות עם הפסקה של 2 דקות בין דייט לדייט, בסוף הערב כל אחד מסמן את ההצעות שמצאו חן בעיניו, ואם גם הצד השני מאשר, הם מקבלים את הפרטים להמשך היכרות :)

צוריאל גביזון יזם הפרויקט אומר, "ההצלחות האדירות של האירוע הזה בעבר מחייבות אותי לפתוח אותו לכולם - גם למי שלא מנוי בפרויקט 252." והוא מוסיף, "מהנתונים שזורמים למערכת, אנחנו רואים מגוון גדול של נשים וגברים בכל הגילאים ומכל רחבי הארץ שהולכים להשתתף באירוע הקרוב. זה באמת מרגש, והלוואי וייצאו מכך זוגות".

ההרשמה לאירוע נמצאת בעיצומה אפשר להירשם בלחיצה כאן - ללא עלות >>