חבר הכנסת אביחי בוארון מהליכוד מספר על המפגש המיוחד שלו עם נוער הריבונות ועל הכוחות ששאב ממנו.

"כיף להיות פה. יש אנרגיות מדהימות. אין להם את החשבונות והתסבוכות של המבוגרים והם פורצים קדימה ומושכים אותנו איתם - וזה היה כך בכל הדורות. איפה אפשר למצוא חדר עמוס בכל כך הרבה בני נוער אידיאליסטים שחשוב להם עניין שהוא לא הם עצמם - והם מתמסרים אליו. זה מחזק ומרגש", אומר בוארון לערוץ 7.

לדבריו, "יש לבני הנוער האלה משקל סגולי משמעותי בציבור ולמהלך ההיסטורי שהם מושכים אותנו אליו. יש כאן חבר'ה צעירים שבאים ואומרים: אנחנו רוצים ריבונות ביהודה ושומרון ולא מוותרים. הרי היתה כוונה כזו, המדינאים התכוננו לזה ולפתע זה ירד מסדר היום. בני הנוער מחזירים את הדרישה הזו לשולחן ולמרכז העניינים הישראלי".

"אני מקווה מאוד שהקריאה תהדהד ותישמע, נחזור לסדר היום שלנו, נעביר את הרפומה, ננהל את המדינה ונגיע לטפל בריבונות וקודם כל בריבונות בבקעת הירדן", מוסיף בוארון..

במפגש לקח חלק גם חבר הכנסת יוסי טייב יו"ר השדולה לריבונות בבקעת "הירדן: כשאני רואה את הנוער עם האנרגיות האלה, אני אומר שהלוואי שהיו לנו את האנרגיות האלה בכנסת להביא את הקול של הבוחרים שלנו. הם דור העתיד ולראות את האש שיש להם בעיניים - זה דבר שמחזק אותנו".

"אנחנו נפעל בנחישות להחלת הריבונות בבקעת הירדן. גם בשמאל הישראלי מבינים את החשיבות של הצעד הזה - גם ברמה הביטחונית וגם ברמה הכלכלית תיירותית", סיכם.