בוגרות הקורס של 'עומק הקשר' התכנסו כדי לשתף ולספר כמה מהחוויות והרשמים מהקורס עצמו, ומהמתנות שלקחו איתן להמשך הדרך.

טלי שטרן, מאמנת להתפתחות אישית, מספרת על אחת המתאמנות שהגיעה אליה במגמה ברורה ונחושה, להתחתן. "גיליתי אוצר. בחורה מדהימה. חיזקנו את הביטחון וברוך ה' בפגישה האחרונה היא בישרה שהיא התארסה".

"יש פה תורה", מגדירה היועצת החינוכית גילה שלוסברג את החוויה שעברה. "זו תורה שמלמדת דרך, ובא לי לומר לכל רווקה שאני רואה שיש לי תורה ללמד אותה, שיטה להגיע בעזרת ה' לחופה וקידושין".

להרשמה לכנס שיתקיים בט"ו בתמוז עם נחמה ביטקובר, הרב שמואל אליהו, ותיאטרון פלייבק מיידלע

עבור רותי סספורטס, מאמנת, היה משהו אחד ש"עשה עבורה" את הקורס: "האווירה הייתה מאוד מאוד מקבלת ומאוד מכילה. לא הרגשתי טיפת שיפוטיות וביקורתיות, תחושה שניתן לשאול ולומר כל מה שרוצים".

היועצת החינוכית ומדריכת הכלות שרה בולג מגדירה את המאבק על בניית הבית היהודי כ"מלחמה הגדלה ביותר שיש בדור שלנו". והיא מוסיפה: "אנחנו צריכים לגייס כוחות ולהיות בזה, לעזור". "המטרה היא שנצליח ליישם את זה, להתקדם ולעזור לכמה שיותר רווקים ורווקות. זו הבשורה המדהימה".

גילה שלוסברג משוכנעת שלו הייתה היא עצמה לומדת את הקורס של עומק הקשר טרם חתונתה שלה "הרבה בעיות של תחילת הנישואים היו נפתרות".

כשטלי שטרן מדברת על הליווי שמקבלות הלומדות לאורך הקורס, העיניים שלה בורקות והיא משתמשת במילים גדולות: "יש כאן כלים ואוצרות ונעימות. זו בשורה, מתנה גדולה וגאולה גדולה".

להרשמה לכנס שיתקיים בט"ו בתמוז עם נחמה ביטקובר, הרב שמואל אליהו, ותיאטרון פלייבק מיידלע לחצו כאן