מוסך ראובן ובנו
מוסך ראובן ובנוצילום: מוסך ראובן ובנו

אודות חברת דויטש

דויטש היא יצרנית מנועים גרמנית הפועלת משנת 1864. היא מייצרת מנועים בטווח של 4 עד 500 קילוואט, מקוררים באוויר, שמן או מים, עם תוחלת חיים של 20,000 עד 30,000 שעות עבודה לפני שיש צורך בשיפוץ כללי. מנועי דויטש ידועים בעמידותם, באמינותם וביכולתם לפעול בטמפרטורות קיצוניות. כמוסך המתנהל באופן ישיר מול מטה חברת דויטש העולמית בגרמניה, מוסך ראובן ובנו מציע מגוון שירותים לתחזוקה ותיקון מנועים אלו:

תיקון תקלות: לטכנאים המנוסים במוסך ראובן ובנו ניסיון רב באבחון תקלות, שמאפשר להם להציע פתרונות יצירתיים לתיקון. הם משתמשים בכלי האבחון והטכניקות העדכניות ביותר כדי לזהות את שורש הבעיה במנוע, שמאפשרים להם לתקן את התקלה שהתגלתה במהירות וביעילות.

אספקת חלקי חילוף מקוריים: אם אתם מעדיפים לתקן את המנוע בעצמכם, מוסך ראובן ובנו יכול לספק לכם חלקי חילוף מקוריים על מנת להבטיח שהמנוע שלכם יתפקד במיטבו. למוסך יש גישה למגוון רחב של חלקי חילוף מקוריים באיכות גבוהה מבית דויטש.

תוכנית Xchange להחלפת מנוע: מוסך ראובן ובנו מציע תוכנית החלפת מנוע, המאפשרת להחליף את המנוע הישן במנוע מחודש הישר מן היצרן. התוכנית נועדה לחסוך זמן וכסף בהשוואה לתיקון מנוע תקול או החלפתו במנוע חדש. במסגרת התכנית, יחליף צוות המוסך את המנוע הישן שלכם במנוע שחודש על פי התקנים המחמירים ביותר.

מכירת מנועים חדשים: מוסך ראובן ובנו הוסמך על ידי חברת דויטש העולמית למכור מנועים חדשים, עם אחריות יצרן מלאה.

מוסך ראובן ובנו - עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

בשנת 1973, לאחר כעשרים שנות ניסיון כשכיר, יצא ראובן לדרך עצמאית והקים ביחד עם אשתו נלי קרויטורו ז"ל את מוסך ראובן. בשנותיו הראשונות של המוסך, ריכז ראובן תחת ידיו את התחום המקצועי, בעוד שנלי ז"ל ריכזה את התחום העסקי. בתחילת הדרך פעל העסק כמוסך נייד שהעניק שירותי תיקון למלגזות קטרפילר אצל הלקוחות, אך עם הזמן הלך העסק והתרחב. בשנת 1975 נבנה העסק כמוסך של קבע בצ'ק פוסט בחיפה, ובשנת 1983, עם התרחבות העסק, עבר המוסך לאזור עיר גנים. כיום, מנוהל המוסך על ידי אלי, בנו של ראובן, שעובד במוסך כבר מגיל 11.

אנו במוסך ראובן ובנו מבינים שלקוחותינו סומכים עלינו שנספק להם שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של אמינות ויושרה. לכן, חרטנו על דגלנו להעניק ללקוחותינו יחס אישי, תוך הקפדה על זמינות, מתן שירות איכותי ושמירה על שקיפות והגינות. החל במדיניות התמחור השקופה שלנו וכלה במחויבות שלנו להשתמש בחלקים מקוריים בלבד, אנו מאמינים שכנות היא הבסיס להצלחה שלנו. המוטו של ראובן הוא "לתת ללקוחות הרגשה טובה, באמצעות שירות טוב ואמין ותשומת לב לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול", וזהו סוד הצלחתו.