מכון 'עומק הקשר' עוסק באימון רגשי לנשים לקראת זוגיות ובהכשרת מאמנות. בראיון באולפן ערוץ 7 מספרות הילה כהן - מנחה בתכנית הכשרת המאמנות ויעל מלניק- תלמידה בקורס על המכון והקורס.

המסע של יעל, נשואה ואם לילדה היה בשבילה חוויה מיוחדת ובונה "כל בחור וכל דייט היה מלווה בתובנות חדשות". כשנולדה ביתה הבכורה החליטה יעל כי משאלת ליבה היא לסייע לבנות אחרות במסע אל עבר הקמת המשפחה "אני רוצה לעזור לבנות להתחתן דווקא בדרך של אימון, של לשדרג ולשכלל את האישיות שלי כדי שאבוא לבחור שלי הרבה יותר טובה".

את התהליך של יעל בקורס הכשרות מאמנות רגשיות לחתונה של מכון 'עומק הקשר' מלווה הילה, היא עצמה בוגרת הקורס. "המון שנים עסקתי בייעוץ" מספרת הילה "היו חסרים לי הכלים, המשנה הסדורה והמקצועיות". את אלו היא מספרת מצאה דווקא בקורס של המכון.

להרשמה לכנס שיתקיים בט"ו בתמוז עם נחמה ביטקובר, הרב שמואל אליהו, ותיאטרון פלייבק מיידלע

מכון 'עומק הקשר' מכשיר את המאמנות לעבודה בתחום הליווי, יעל מספרת על הסיבה שבגינה בחרה ללמוד במכון "ראיתי שזה עובד לא רק סטטיסטית, יש הגיון בכלים, במהלכיות שלהם ובמענה הרגשי שאנחנו מאפשרות לבחורה לתת לעצמה"

הילה החלה לעבוד כמנחה ומלווה במכון כאשר סיימה את לימודיה בקורס, לדעתה הייתרון של בנות הלומדות במכון היא העובדה שהן "יוצאות מהמכון עם המון ביטחון, ידע, כלים ומשנה סדורה".

יעל מספרת כי המעטפת התרגולית של הקורס מעניקה לה כתלמידה המון ביטחון לקראת היציאה להשתלבות בשוק העבודה. "אני כבר יוצאת ועוזרת לבנות לעבוד על החסימות שלהן ועל המקומות הלא פתורים", היא מספרת. "אני לא באה ומתקנת מישהי, אלא עוזרת לה לפגוש את עצמה דרך החוזקות וגם דרך הקשיים. אני מרגישה שבנות יוצאות הרבה יותר שלמות ושלוות בסוף האימון".

במכון עומק הקשר הוכשרו כבר 110 מאמנות רגשיות שליוו בעזרת השיטה מעל 1200 בנות לחופה.

גם את חולמת להיות מאמנת? ואולי את כבר אשת מקצוע שרוצה להתמחות בנושא של מרווקות לזוגיות? מזמינים אותך לכנס בו תוכלי להכיר את השיטה!

להרשמה לכנס שיתקיים בט"ו בתמוז עם נחמה ביטקובר, הרב שמואל אליהו, ותיאטרון פלייבק מיידלע