לוזון. ימשיך את ההצלחה של נבחרת הנוער?
לוזון. ימשיך את ההצלחה של נבחרת הנוער?צילום: פלאש 90

מהמקום השלישי בעולם לאליפות אירופה בכדורגל. שלושה ימים אחרי ההישג האדיר של נבחרת הנוער של ישראל בכדורגל, כשזכתה במקום השלישי באליפות העולם בכדורגל, המונדיאליטו לנבחרות עד גיל 20 כשבדרך גברה על יריבות כמו ברזיל, כעת עושה הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל את ההכנות האחרונות לפני יורו הצעירות, אליפות אירופה בכדורגל לנבחרות עד גיל 21.

הנבחרת, אותה מאמן גיא לוזון, העפילה בפעם השלישית בתולדותיה לאליפות אירופה היוקרתית ומקווה להמשיך את ההצלחה של נבחרת הנוער, גם אצלה.

הערב (רביעי), רגע לפני היציאה שלהם לאליפות אירופה, פורסם סגל הנבחרת הישראלית.

בכדי להמשיך את ההצלחה האדירה של נבחרת הנוער, הנחית המאמן לוזון, לא פחות מ-5 משחקני נבחרת הנוער של ישראל שהצליחו עד מאוד בטורניר המונדיאליטו, הטורניר היוקרתי ביותר שהיה הראשון בו נבחרת ישראל משתתפת אי פעם.

לצד השוער צרפתי שיהווה גיבוי לשוער הפותח של הנבחרת הצעירה, דניאל פרץ ממכבי ת"א, בהגנה ניתן למצוא את סתיו למקין והמגן רוי רביבו ובהתקפה יהיו אלו צמד הכובשים המובילים של נבחרת הנוער במונדיאליטו האחרון - ענאן חלאיילי ודור תורג'מן.

גם כוכב נבחרת הנוער ומי שכבר הספיק לערוך הופעות במדי כל נבחרות ישראל, מנבחרת הנוער ועד לנבחרת הבוגרת, אוסקר גלוך, יגיע לאליפות אירופה היוקרתית.

משחקה הראשון של הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל, יחל כבר ב-22 ביוני מול גרמניה

הסגל המלא:

שוערים: דניאל פרץ, תומר צרפתי, שריף כיוף

הגנה: גיל כהן, סתיו למקין, אור בלוריאן, זיו מורגן, כארם ג’אבר, רוי רביבו, עילאי חג’ג’

קישור: אוסקר גלוך, איתן אזולאי, יואב הופמייסטר, ארד בר, איינאו פרדה, עדן קארצב, עמרי גאנדלמן

התקפה: הישאם לאיוס, עידן טוקלומטי, דור תורג’מן, עוז בילו, מוחמד אבו רומי, ענאן חלאילי